Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom ennyire féltékeny és egyre több a baj, de még sem tudok elszakadni tőle?

Figyelt kérdés

Elég összetett a dolog,de megpróbálom minél rövidebben és érthetőbben leírni!

Szóval arról van szó,hogy van egy barátom(nevezzük x-nek),akivel két év,egy hónapja vagyunk együtt!Az elején minden rendben volt,semmi probléma nem volt.Kb szeptember óta elég sok baj jött elő és semmi nincs rendben!Az utóbbi időben rám van tapadva,egyszerűen nem hagy élni és szerintem már betegesen féltékeny,amit én már nem tudok sokáig tűrni,mert én elég "izgő-mozgó"vagyok!Pl.:A suliban eléggé húzza a száját ha nem vele vagyok szünetekben,hanem a barátnőmmel és szünet végén mindig azt kérdezgeti,hogy miről beszélgettünk és amikor nem mondom el,akkor fel van háborodva.Meg azt várja el tőlem,hogy mindig együtt legyünk...suliban,suli után,hétvégén,ÁLLANDÓAN!Szilveszterkor együtt mentünk házibuliba és kicsit jobban ki voltam sminkelve,mint egy átlag napon meg szoknyát vettem fel és ő erre is csak húzta a száját,pedig még a barátaink is(Fiúk)megjegyezték,hogy csini vagyok!

Az a baj,hogy már többször szakítottam vele,de mindig visszamentem hozzá,mert nem bírom nélküle és mindig újra kezdtük,de ezek a szünetek max 4 napig tartottak!Pedig tudtam,hogy ugyan azok a problémák jönnek majd vissza!Az a helyzet,hogy osztálytársak is vagyunk,szóval így még nehezebb a dolog!Egyszerűen nem tudok tőle elszakadni és szeretem is,de ezt nem bírom már sokáig elviselni!Sokat beszéltünk már ezekről a dolgokról és ő mindig mondta,hogy meg fog változni,ami kb 1 hétig úgy is volt,de aztán minden vissza a régibe!Egyszerűen nem tudom,hogy mit kellene tennem,mert szeretem,nem tudok elszakadni tőle,de így nem lehet leélni egy életet!


Ez csak a dolog egyik fele...ugyanis volt előtte egy barátom(nevezzük y-nak),vele két évig voltam együtt és vele vesztettem el a szüzességem,ő volt az első nagy szerelmem és x miatt szakítottam vele!Az utóbbi időben nagyon sokat gondolok rá,pedig nem szabadna,mert nem illettünk össze(külsőleg) és a családom sem szerette...és ez nekem sokat számít,mert Anyukámmal nagyon rossz volt akkoriban a kapcsolatom y miatt és nem akarom,hogy uygan az legyen!


Az lenne a legjobb,ha a két srácot összegyúrnánk...az lenne a világ legjobb pasija:),de sajnos azt nem lehet!:(

Javasolták,hogy járjak mind a kettővel egyszerre és csak y tudna x ről!Én nem vagyok ilyen,nem tudnám ezt megtenni senkivel...szerintem ez elég szemét és rib@ncos módszer!


Kérlek,hogy adjatok tanácsot,minél többen,mert teljesen ki vagyok akadva és nem tudom,hogy mit tegyek!


Légyszíves írjátok oda a korotokat és,hogy fiúk vagy lányok vagytok!


Köszi!


2009. jan. 12. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább beszéljétek meg a dolgot...kérdés, hogy tényleg nem tudsz elszakadni, vagy csak félsz attól, hogy egyedül leszel...

L/17

Apropó te hány éves vagy?

2009. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok,vagyis 17 leszek hónap végén!

De mit tegyek,ha már beszéltünk erről és a változása max 1 hétig tartott?

2009. jan. 12. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

ajvé 14 évesen már nem voltál szűz?

jézusom...

másrészről meg szakíts vele egyszer és mindenkorra, ha párt választasz, akkor a lényeg, hogy jól érezd magad vele, de te nem úgy nézel ki, mintha élveznéd ezt a kapcsolatot.

2009. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,várok még további ötleteket!


Igen,14 évesen vesztettem el,de még mielőtt valaki rosszra gondolna,nem vagyok"olyan"-remélem értitek?

Amúgy nem bántam meg,mert tapasztalt volt,vigyázott rám,szeretett és tudta,hogy mit csinál,uh légyszíves a rosszindulatú célzásokat hanyagoljátok!

Köszönöm!

2009. jan. 12. 18:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki tudna valamit még javasolni azt kérem,hogy írjon!

Köszönöm!

2009. jan. 13. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!az én barátom is nagyon féltékeny már lassan 1éve vagyunk együtt és nagyon szeretem!pl.ő megmonta hogy ne msn-ezek és töröljem ki a mvipemet meg nem szereti ha szoknyát veszek fel,nem szereti ha más pasikal beszélgetek,ha egyedül megyek valahova meg stb..stb..!!de énezt nem tudom hogy jól tettem e de megszoktam már úgy ahogy!!de nagyon sokan azt mondják hogy hülye vagyok hogy ezt megengedem neki de engem már téleg nem zavar mert "ő az életem értelme,,!de ha ezt te nem bírod amit le írtál akkor egy idő után bele fogsz uni és te fogod ott hagyni,és akkor majd elgondolkozik hogy mit is csinált rosszol!!
2009. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!