Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretném kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném kérni a barátnőm kezét, de bajban vagyok, kellene a mérete. A gyűrűjét nem sikerült elcsennem, az édesanyjától kértem segítségét, azt mondta,19-20-as gyűrűt hord. Elképzelhető ez a méret?

Figyelt kérdés
Néztem ékszeres honlapokat, ott más számozás van. Belső átmérőnek (mm-ben) kicsit nagynak tűnik, igaz picit molett a drágám.
2009. jan. 14. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nem tudom milyen méretezés, mert nekem nagyon vékonyak az ujjaim,és 49-es kell!Valamit találj ki,hogy levegye a gyűrűjét,aztán ha lesz fél perced,mikor nem lát,gyorsan rajzold körbe!Sajnos mást nem nagyon lehet,mert az feltűnő,ha kérdezgeted a méreteiről!Esetleg barátnője nem tud segíteni?
2009. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 170cm magas vagyok 68kg és azt hiszem 52es az eljegyzési gyűrűm!
2009. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, az a számozás van a legtöbb helyen, amit Ti írtok, ilyen 50 körüli méretek, és van egy másik, ami ilyen 6-10 közötti. Ez a 19-20 sehogyan sem stimmel. :( Talán mégiscsak el kellene csennem valahogy a gyűrűjét és gyorsan körberajzolni belülről...
2009. jan. 14. 12:07
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Szép dolog amikor a fiú titokba megkéri a lány kezét, de egybe nehéz dolog is már ami a gyűrű méretét jelenti.

Nekem 51-es a méretem.


Hát igen valahogy el kéne kérned, de ha már ez meg van akkor én inkább azt tanácsolom hogy húzzad föl pl a kis ujjadra hogy meddig is megy, hisz egy ékszerüzletbe szerintem még sem mehetsz be egy rajzzal, azt fel is kéne próbálni.

2009. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy nyomd gyurmába esetleg a gyűrűjét. Azzal is mintát tudsz venni.

Esetleg miközben kézzel kielégít, mondd hogy vegye le a gyűrűjét, te meg csend el (már ha rendszeresen hord gyűrűt). Biztos hiányolni fogja, de majd kitalálsz vmit. Aztán egyszer csak majd előkerül a gyűrű. Esetleg menjetek el közösen venni vmi csini bizsut mondjuk valentin nap címszóval és ne add rögtön oda neki. Így felpróbálja és tudni fogod, melyik a jó méret.

2009. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
próbáld az ujjaidra a gyűrűjét!
2009. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
...és egy számmal nagyobbat vegyél! Én már láttam olyat, hogy szegény lány fél év múlva már nem tudta viselni a gyűrűt.
2009. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találj ki valami indokot h elcsend az 1ik gyűrűjét mond neki h "piszkos, kifakult stb" valami hasonnlót hogy majd te elviszed meg tisztíttatni és ezzel már meg is van oldva a dolog , esetleg beépített ember alkalmazása(édesanyja csenje el ha tudja)
2009. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A 19-20 mm az a gyűrű belső átmérője.Ha picit husi akkor az ujjai sem lehetnek nagyon vékonyak..))))
2009. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 19-20-as méret eléggé gyanús...

A te kezedhez viszonyítva az ékszerésszel nagyjából be tudjátok lőni a méretet. Akár kicsi, akár nagy lesz, ékszerész potom pénzért szűkít/tágít rajta.

2009. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!