Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan két éve hogy vége lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan két éve hogy vége lett egy 3 éves kapcsolatomnak, nehezen de túl tettem magam rajta. Mikor valaki közelebb kerül hozzám ugymond beindul egy "védekező mechanizmus" nálam és magszakad a kapcsolat köztünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Várj! Tudni fogod, hogy mikor állsz készen egy kapcsolatra! Ezek szerint még nem, és lehet, hogy ez a reakció tudatalatti! Ne akarj siettetni semmit, mindennek eljön az ideje! Hagyj időt magadnak!

Remélem segítettem!

Vik

2009. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem volt egy pasi aki nagyon szimpi volt meg minden, elég jól kijöttünk, pedig csak 2x taliztunk, de mind a 2x nagyot buliztunk és soha nem felejtem el. Tehát még mindig nagyon hiányzik, és ennek már lassan fél éve... Néha amikor rá gondolok a szivem majd meg szakad, pedig nemis szerettem őt, csak rettentően hiányzik... Azóta amióta őt megismertem én sem találok hozzá hasonlót, sőt már senki sem szimpi nekem azóta. Mindenkiben őt keresem, az ő stilusát, a beszédformáját, kinézetét... Szerintem Te is csináld ezt, keresd mindenkiben a volt szerelmedet és igy majd sikerül elfelejtened a múltat, plusz szerethetsz egy ugyanolyan embert mint ő volt :)

2009. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!