Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek meleg vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek meleg vagyok, de nem szeretném, feleséget és gyerekeket akarok, hogy tudom magam kigyógyítani ebből?

Figyelt kérdés
a félek meleg vagyok azt jelenti, hogy egy lánnyal sem jött össze semmi, fantáziálok férfiakról és jobban izgat mint amikor nőkre gondolok, de nem akarok férfit, nőt akarok, én nem akarok kitaszított b..i lenni, és tényleg normális életet akarok, lehetséges az hogy így is feltud izgatni egy nő? és nem lankadok le?köszi a válaszokat
2009. jan. 21. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
100% -ettől nem kell aggódni. Igazából csak a megfelelő csaj kiválasztása a lesz a probléma :/
2009. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak Te tudhatod, hogy képes e felizgatni nő. ki kellene próbálnod. ha nem megy, és továbbra is fiúk járnak a fejedben, és rájuk izgulsz, akkor tényleg meleg vagy. ez esetben muszáj elfogadnod magad, egy életet nem lehet úgy leélni, hogy a saját természeted ellen követsz el erőszakot, azaz vágyaid ellenére nővel vagy. a sok hazudozás magadnak meg a környezetednek (pláne később a majdani feleségnek gyerekeidnek) fel fog emészteni, belebetegszel. ne akard ezt. lehet teljes, boldog életet élni melegen is hidd el. nekem van egy meleg fiú ismerősöm, felvállalja hogy meleg, mindenki nagyon kedveli a srácot. ő maximálisan elfogadta magát. állítom neked, kiegyensúlyozottabb, mint én , aki hetero vagyok.

és nagyon fontos: azt írod normális életet akarsz élni. melegen is lehet normális életet élni. ne tagadd meg önmagad, mert nagyon rosszat teszel vele magadnak.

2009. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, ne tagadjam meg önmagam, de a normális élet az én agyamban nemúgy néz ki h egy pasival élem le, hanem úgy h továbbörökítem a génjeimet és a családommal élem le, és tudom h nehéz hazudni de ha nem lehetek nővel nem leszek férfivel sem... én nem vállalom ezt be.. lehet könyebb lenne egy idő után de szerintem nem, azért köszi
2009. jan. 21. 14:34
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Sztem is csak a megfelelő lányt kell megtalálnod. Én nem vagyok biszexuális, de nem vitatom el, h van ilyen is, lehet, h te is az vagy. De ez még nem jelenti azt, h egyből találnod kell egy pasit, és vele kell kikezdened. Várj arra a nőre, akivel el tudod képzelni az életed, és a lényeg: légy vele nagyon őszinte. Jobb már az elején tisztázni ezeket a dolgokat. És ha tényleg ő az, akire vársz, akkor segíteni fog neked.

Remélem, sikerül! :)

2009. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Ja, simán lehet hogy van olyan csaj aki ugyanígy érez csak leszbikus és annak ellenére gyereket szeretne meg "normális" életet.
2009. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, a szexualitást képzeld úgy el mint egy sávot. Az egyik végén a hetero a másik végén a homoszexualitás áll. Az emberek 99% nem a sávok szélén áll, mégha nyilvánosan oda is pozicionálja magát. És ami a legfontosabb, a sávon lehet haladni mindkét irányba, tehát a szexualitás változhat ezer dologtól. Kortól, helyszíntől, társaságtól, pártól, vagy akár csak a saját akaratodtól is ha elég tudatos személyiség vagy. Persze ez sem permanens dolog, később, idővel, bármikor kaphatsz olyan ingereket amitől megint a homoszexualitás fog vonzani. Szóval a legfontosabb dolog tenyleg hogy fogadd el magad, és csináld mindig azt amit éppen akarsz.
2009. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

Szia! Nem tudom hány éves vagy, de aki azt mondja, hogy éld le az életedet buz_ként ne hallgass rá! Ezeket a vágyakat nem kell kiélni, ha vannak már nem tudsz ellene tenni, de rengeteg pap (és most ne a média által felkapott egy két pedofil szerencsétlenséget vegyük) leéli az életét párkapcsolat nélkül, és nem rövidül meg! Szerintem a hit a támasz nekik. Neked a hited legyen szerintem a család, hogy kibírd! Én nem megtéríteni akarlak, csak elmondom a véleményemet! A homoszexualitás, meg általában pszichés betegség, aki nem hiszi:

[link]

[link]

(és még van egy Dr spitzer től is, aki annak idején harcolt az ellen hogy ez egy betegség, de mára ő maga is belátta, hogy ez mégis betegség és nem genetikai, mert a 2/3 uk kigyógyítható kellő pszichikai kezeléssel!)


Amiért tüntetnek is Amerikában sokan, hogy engedélyezzék a kutatásokat, hogy kigyógyulhassanak, de hála a sok büdös buz_nak ez nem sikerül! Ami tény az tény, hogy tényleg legyél őszinte a feleségeddel, és szeresd lelkileg, a szexet meg esetleg oldjátok meg eszközökkel.

Hidd el lelki kapcsolatban is lehet bensőséges gyönyörű párkapcsolatban élni! Szebb jövőt! ÜDV!

2009. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Hogy ez NEM egy betegség ezt akartam írni!
2009. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%
Ez még talán reményt adhat! [link]
2009. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Te jóságos Ég, ez egy hatalmas baromság.

ha basszus meleg, akkor meleg. és ez nem igaz, hogy ki lehet gyógyítani belőle pszichológus segítségével.

te feltehetőleg hetero vagy, és el nem tudnád képzelni, hogy azonos neművel élj, és nevelj gyereket. egy meleg ugyanígy van vele!!! téged rá tudna beszélni pszichológus, hogy közeledj a saját nemed felé, ha mondjuk az lenne a norma?

és ne büdös b..zizz, mert nem tudhatod, hogy éppenséggel a gyerekedről, vagy egy közeli barátodról nem derül-e ki!

álszent homofób...

2009. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!