Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Parommal 5 honapja vagyunk egyut nagyon szertem. Allitolag o is szeret de mindig aval jon hogy jaj a masik lany ugy a maisk ugy. Evvel nagyonf eltudd huzni. O azt mondja hogy csak viccel es idegesiteni akar..

Figyelt kérdés
De nekem ez nem vicces es sokszor montham man neki.ma is elkezdi hogy talakozunk ma vagy mehet maisk lannyal talakozni. en nem tudom hogy mikor viccel mar es mikor nem. ijenkor nagyon elsozktam szomorodni. meg kerdeztem tole hogy megcsaltmar azt montha hogy meg nem. de ott van az hogy "meg". szerintetek mit csinaljak? en agyon szeretem. de neha nagyon kitudok akadni miatta.
2009. jan. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Elkezdtem olvasni a kérdésed, kétszer is elolvastam, de esküszöm nem bírom értelmezni. Elolvasni se rendesen. Mi lenne, ha normálisan, ékezetekkel vagy legalábbis nem betűkihagyásokkal, és rendesen tagolva elmondanád a problémádat? Nah mindegy, hátha jön ide egy nálam okosabb nyelvész...
2009. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne nyaggasd ezzel, mert akkor tényleg meg fog csalni... "Húzni" annak az agyát lehet, aki minden kis hülyeségen felhúzza magát. Ha ilyen vagy, akkor ne csodálkozz. Bolhából elefántot csinálsz te is, mint itt annyian.. Milyen szeretet az, ami a másik nyaggatásából áll? Önmagadé, legfeljebb.
2009. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

OFF: a kérdező nyilván minden szempontból intelligens és igényes nő...:S

On.

2009. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Csatlakozom az elsőhöz!

Ugyan én értettem, mi a csudát akarsz kihozni ebből a rakás sza..ól, de valóban;-Mi lenne, ha megtanulnál fogalmazni és helyesen írni!?!

Mert ha az én luvnyám lennél, ezzel a szinttel még egy "meghúzást" se tudnál nálam kieszközölni......:)...Bocs...

2009. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legkozelebb mondja tedd magad h nem is hallod miket mond...vagy valtsal temat...A lenyeg h ne vegye eszre rajtad h feltekeny vagy es alcazd h hidegen hagy az egesz...rajon h nem erdekel,s ez bosszantani fogja...
2009. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig vissza szoktam vágni ugyan így! Meg szoktam neki mondani ha találkozni akarsz velem előtte jelentkezz be! és erre mindig vissza kérdez ja a sok pasi mi?Te is húzd az agyát vagy ne foglalkozz vele vagy mond ha megbámulja a lányokat hogy szted nem is olyan szép vagy vigyázz kiesik a szemed és poros lesz és nevess egyet látni fgoja hogyn em zavar és abba hagyja
2009. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az utolso ket valaszadonak:*... akik nem tudtak kiolvasni azoknak bocs de sietem...
2009. jan. 21. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!