Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek. A párommal 1,5 hete költöztünk össze. De az exével folyamatossan tartja a kapcsolatot. Ehhez azt is tudni kell hg 1 évig voltam a szeretője. és most szánta rá magát hg elköltözzön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exel 17 évig élt együtt és van 2 gyermekük akik úgy néz ki hg mgszeretnek engem is. Én 24 éves vagyok a párom 35 és az ex 36, ha ez segít.

Nem tudom hg mit tegyek az exel kapcsolatban, mert próbáltam vele beszélni hg ez engem zavar, de nagyon agresszívan reagált rá. mint mindenre ha valaki korlátozni szeretné. Nagyon félek hg vissza fog menni... :(

Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni!!!!


2010. dec. 16. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

erre cask annyit tudok írni,hogy te tudomásul vetted hogy a párodnak van két gyermeke az extől.Nem szakíthatja meg a kapcsolatot vele agyerekek miatt,ha te ezt nem tudod elviselni és félsz attól hogy vissza megy,akkor mondd el a párodnak hogy mit érzel vagy hagyd el.

21/N

2010. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Figyi! Van 2 közös gyerek, az exével MINDIG tartani fogja a kapcsolatot! Ha téged ez zavar, az felettébb ciki dolog, mivel már 1,5 hét után elkezdted ezért rágni a fülét!!!

A fél életét azzal a nővel élte le, nem fogja elfelejteni a kedvedért 2 nap alatt.

Ha baszogatod ez miatt, akkor tuti visszamegy, de sanszos, hogy anélkül is...

Ismered, tudod, hogy miért kellesz neki inkább te, mint az ex. Ezt használd ki, ezt az erényedet csillogtasd (pl. veled kötetlenebb az élet, vagy vicces vagy, vagy mittudomén). Valamiért csak otthagyta az asszonyt 2 gyerekkel...

2010. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha szereted, és vele akarsz lenni, akkor egyszerűen fogadd el, hogy előtted volt egy komoly, hosszú kapcsolata, amit nem lehet csak úgy eltörölni, mert VAN KÉT GYEREK.

Ha szeret ő is téged, emiatt butaság féltékenykedni, meg stresszelni, csak megölöd vele a kapcsolatotokat.

Nehéz lehet elviselni az ex jelenlétét, én is rosszul viselnék egy hasonló helyzetet, de ha gyerekek vannak, nincs mit tenni.

2010. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam, csak én kidobtam, mert elegem lett.Nem kell ilyen gyerekes pasikat elszedni az családjuktól, mert utána úgyis osztozkodni kell rajtuk.Inkább keress olyat, akinek nincs senkije.
2010. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A páromnak is van 2 gyereke, és látogatja őket, találkozik velük és így az exével is. De ezzel sose volt gond, a párom elvált, nem szereti a feleségét, sok volt a nézeteltérés, de el tudtak békében válni, és csak a gyerekek kötik össze őket.. ez tiszta ügy.

A tiétek már annyira nem, mert még nem váltak el, és szerető voltál, tehát végül is csalta veled az asszonyt. Szerintem ez nem egyértelmű, végleges helyzet. De akármi is lesz, természetes, hogy látogatja a gyerekeit, és hogy kapcsolatban marad az asszonnyal is, hiszen a gyerekekkel kapcsolatban sok kérdés felmerülhet, amit közösen kell megbeszélniük.

23L

2010. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi az ediggi válaszokat...

Ha csak a gyerekeit látogatná engem nem zavarna... meg hétvégén is nálunk voltak a gyerekek ezzel nincs is gond...

A gondom az hg órákig MSNezik az exel... mennek az smsek meg a mailok... :(

Mert a gyerekeket 100%ig elfogadom, de azt nem tudom elfogadni hg az exel órákig írogat... :( Elhagyni nem akarom... de ez nagyon bánt engem... :(

2010. dec. 16. 09:16
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha órákig msnezik vele, akkor az elég gáz.Én nem csinálnék hülyét magamból a helyedben, hanem kidobnám a francba.
2010. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Így tényleg más a helyzet...Rákérdeztél már, hogy miért beszélnek ilyen sokat? Igazán megérthetné, hogy ez téged zavar, ez még csak nem is a féltékenység kategória.
2010. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy ilyenkor miről beszélnek? Mert sanszos, hogy próbálják tisztázni a dolgokat és aztán neked szevasz.

Ülj oda kedvesen mellé és olvasd. Gondolom, nincsenek titkai előtted, ha veled tervez...

2010. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én már megkérdeztem volna tőle a helyedben, hogy mi lenne, ha hazaköltözne az exéhez, úgy nem kellene a gép előtt ülni egy órán át és személyesen megbeszélhetnék azt amiről egy órán át írogatnak egymással, persze mondanám neki, hogy utána engem ne keressen...
2010. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!