Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb gimis szerelmi problémái, hogy tudnék összejönni vele ezek után?

Figyelt kérdés
gimnazista srác vok a helyzet a következő: év kb 2 hónapja egy haverommal elkezdtünk lógni egy csapat évfolyamtársunkal dumáltunk szünetekben, együtt mentünk kajálni suli után stb.. de party-zni nem együtt jártunk. idővel összeismerkedtem egy lánnyal közülük akivel egyre gyakrabban találkozgattunk kettesben is de egy idő után úgy éreztem h csak barátként gondol rám. Úgy éreztem ott rontottam el h nem voltam elég rámenős. kb egy héttel később találkozgattam egy másik lánnyal akivel a hétvégi házibuliban össze is jöttem ( elkapkodtam annbyira nem is tetszett ) azután páran elmondták h az első lánynak is tetszettem csak nem tudta h fejezze ki... ezután hanyagoltam a másik lányt de az első is elhidegült tőlem még beszélő viszonyban vagyunk de már nem a régi a dolog :( a társaság is szétoszlott.. az első lány nem jár olyan party-kra mint én (vagy csak ritkán) kicsit visszafogottabb. hogy tudnék összejönni vele??
2010. dec. 16. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte legyél...Odamész hozzá valami összeszedett dumával, amit előre végiggondolsz...Pl. megtudtad, hogy tetszettél neki, ő is tetszett neked (bár gondolom ez érezhető volt kettőtök között). Neked becsúszott egy másik lány, (foghatod a piára :D) de nem tetszett, szakítottatok is bla bla bla...Csak most tudtad meg, és nem mertél kezdeni, és most szeretnéd megpróbálni úgy, hogy tudod, hogy tetszel neki, felejtse el ezt a izét....Sztem vmi iesmi dumával :)
2010. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!