Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam meg elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg elfelejteni? Annyira szeretem, de neki van már barátnője. Már mindent megpróbáltam de semmi.

Figyelt kérdés
Van egy fiú..Igaz msn-ről ismerem de nagyon szeretem:O... Sose mertem neki megmondani,hogy mi a helyzet mert volt barátnője... amikor szakítottak én vigasztaltam meg és segítettem át nagyjából a nehéz időszakon,utána nem beszéltünk egy jó ideig:S Egyszer csak mostanában rám írt..Órákon át elbeszélgettünk meg minden:) Másnap ráírtam megint tök jól eloltunk.. Ekkor még nem volt barátnője.. Be akartam vallani az egészet föleg akkor amikor megkérdezte,hogy személyesen nem-e lenne kedvem vele találkozni... Persze,hogy azt mondtam,hogy igen:D Utána megint nem beszéltünk.. Lett barátnője.. és a napokban megint elkezdtünk beszélgetni.. mesélte,hogy milyen jól megvannak,milyen csinos stb..olyan rosszul eset:S Megszólalt,hogy van egy furcsa érzése és kinyögte,hogy egyre jobban kedvel:) annyira örültem neki,hogy vége ezt írta :D de utána már inkább sírtam hisz tudom,hogy van barátnője:( és tudom,jól hogy én úgy felelnék meg neki mint barátnő, és sose lenne,olyan szerencsém,hogy ő legyen a barátom:( Próbálom kiverni a fejemből de nem megy:( Már inkább rá se írok :S de amikor rám ír :S visszaírok,mert nem bírnám ki,hogy ne írja vissza =/ Mit tegyek már,hogy végre elfelejtsem?:S
2010. dec. 19. 01:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*sem
2010. dec. 19. 01:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyre jobban kedvel...:)

Szerintem mond meg neki, hogy te is hasonlót érzel, nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem ezt vallomásnak szánta... Mond meg neki, mert szerintem veled akar járni, vagy legalább is, elgondolkodik ezeken a dolgokon...


Ne mondj le róla!


De ha megakarod tenni... hát, nehéz lesz, ha tényleg szereted, de akkor keress mást... Remélem azért, hogy össze jön veled! :)

(l, 18)

2010. dec. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy fiú..Igaz msn-ről ismerem de nagyon szeretem:O


na nálam itt vége is lett a törpénetnek. Hogy lehet valakibe szerelmes valaki msn-ről???? Nem belé vagy te szerelmes, hanem a hülye kis üzenetekbe, a hiányzó részeket meg odaképzeli a kis agyad (persze csupa jó tulajdonsággal, mert az emberi agy már csak ilyen), és csá! Neked az érzés hiányzik, hogy foglalkoznak veled, nem az az msn-huszár! Borzalom, hogy hova tart a fiatalság (pedig én is 30 alatt vagyok bőven). Menj ki a házból, és ismerkedj élőben! Ezt meg felejtsd el, hidd el könnyen fog menni, nem is ismered! Msn-en mindenki olyan amilyen akar lenni, szemtől szembe nagyot tud fordulni a világ!

26/F

2010. dec. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

keress mást, olyat, akit élőben is láttál és személyesen ismersz!!


nem lehet úgy "nagyon szeretni" valakit, hogy soha nem láttad!!most lehet, hogy nem hiszed el nekünk, de pár év múlva te is rá fogsz jönni ugyan erre, és csak nevetni fogsz magadon, hogy miatta szomorkodtál!


ne haragudj, de én megértem a srácot.ha választanom kéne egy netről ismert vadidegen és egy olyan lány közt, akivel már személyesen is találkoztam, naná hogy én is az utóbbival járnék szívesebben!

2010. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!