Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznál a szeretőm, vagy én őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a szeretőm, vagy én őt?

Figyelt kérdés

Szeretem férjemet, évek óta együtt neveljük a gyerekeinket. Úgy lett mellette szeretőm, hogy kezdtem érezni, hogy egyre kevésbé izzik a kapcsolatunk. Megpróbáltam mindent, ami csak eszembe jutott, hogy javítsak rajta. Szeretünk együtt lenni az ágyban is, de már nem hoz annyira izgalomba, ha hozzámér, ha megsimogat ... Nekem pedig hiányzott a tűz. Én enélkül nem tudok létezni. Felkínáltam neki különböző "megoldásokat" (a végén már a swingert is), de nem akarta ezeket.

Ekkor elkezdtem keresgélni. És találtam. Fél éve vagyunk együtt, de több lett, mint szexkapcsolat. Emberileg nagyon közel vagyunk egymáshoz, én csodálom benne a férfit, az embert. Mindketten kapcsolatban élünk, vívódtunk,amikor több lett a viszonyunk, mint szex. 4(!)-szer szakítottunk. De nem nagyon megy egymás nélkül... De tudom, ő sem hagyná el a párját, Én is együtt akarok maradni a férjemmel. És itt vannak a gyerekeim is. Hogy lehet ezt épp ésszel kibírni, vagy divatosan szólva kultúráltan csinálni? Mit gondoltok?


2010. dec. 21. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Előbb-utóbb nála is elmúlik az újdonság varázsa.
2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez valószínű... Addig viszont rengeteg örömet ad. Nagyon jó vele. Ha úgyis elmúlik, bele se kezdjünk?
2010. dec. 21. 18:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, addig maradhattok a viszonynál, és nem lesz szükség válásra.
2010. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Igazad van, kedves kommentelő és neked is, kedves kérdező.

Elfog múlni nála is a varázs... De akkor ne is kezdjen bele? Dehogynem!

Ha majd megunta megy másik pasihoz, tiszta sor =) Így kell ezt... Amúgy csak egy tipp; tarthatnál egyszerre többet is és az ingyen menet után akár pénzt is kérhetnél tőlük =D Abból a pénzből meg vehetnél sok-sok szép dolgot a kis szeretet családodnak, akiket inkább otthagysz órákra a pics@"ba, hogy jól kikeféljék az @gyonb@szott pics@"d =) A hazudozásról meg már no comment. Légy magadra büszke, igazán nőies vagy! Mindenki egy ilyen anyát/feleséget szeretne, nem is értem miért nem állítanak neked szobrot :) Az értelem magasfoka...

Ha sajnálatot vártál, akkor bocs =D

2010. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit k@rvás a néni! Na pont ilyen feleségről álmodozik a legtöbb hülyeeeee !!!!
2010. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vártam sajnálatot. :) Még megértést sem. Ennél a témánál? Ne viccelj. De építőbb válasz, igen.
2010. dec. 21. 19:00
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Kurv@"ból lesz a legjobb feleség...akkor feleségből lesz a legjobb kurv@? =D
2010. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ribanc, megcsalod a férjed, és még szeretőt is tartasz?!

Hol tart ez a világ..

2010. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jön még kutyára dér... vagy mit szoktak mondani.
2010. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom a nép a fejemet akarja. :)

A második válaszolónak (18:46): Aki szétb@ssza a pics@mat az nem a szeretőm, mivel vele nagy átlagban havonta egyszer vagyok együtt, a férjemmel viszont heti két-háromszor szeretkezem. :) A barátommal lenni viszont hatalmas élmény, akármeddig is fog tartani, sokat ad: szenvedélyben, izgalomban, gyengédségben. :)

2010. dec. 21. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!