Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri összejönni vele harmadjára is?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és nagyon úgy néz ki hogy a korábbi barátnőmmel megint összejövünk, de... egy valami nagyon gyanús nekem. Már kerek 10 éve ismerjük egymást és jártunk korábban 2x 1évet (a szakítások családi okok miatt voltak). Mindezek ellenére egyszer sem akart velem lefeküdni.Vajon mi lehet a gond? Csak színleli hogy szeret, mert hébe hóba célozgatok a dologra, ő meg úgy besértődik hogy egy teljes hétig nem áll velem szóba. Mert azt hiszi, hogy csak a szex miatt vagyok vele, pedig ez nem így van. Vagy még talán éretlen lenne a feladatra ? (17 éves) Mert akárhányszor találkozunk és ha nincs felhozva a sex, akkor nagyon azt látom rajta hogy jól érzi magát velem és gyakran ő is kezdeményezi a csókolózást.Tehát lehet nem színlel semmit csak egyszerűen nem akarja még ?

Sajnos tanácstalan vagyok vele kapcsolatban. Köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 26. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad, hány éves, de gondolom még vagy fiatalnak érzi magát hozzá, vagy vallási okokból nem szeretné még... Sok minden lehet. Ha csak "színlelne" miért lett volna veled már 2 évet?

És ugyan nem ide tartozik, de nem félsz, hogy a "családi okok" újra közbeszólnak?

2010. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 évesen azért még néhányan meggondolják a szexet. Sőt, akkor még fiatalabb volt a barátnőd. Tehát ezért nem kell elítélni.
2010. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, 17.. :) Azt nem vettem észre.

Első voltam.

2010. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem te balf@sz vagy.

Harmadjára minek, ha le sem feküdt veled csak másokkal??????????

ÚRISTEN

tudod mit?

járj vele harmadszor negyedszer ötödször

énis egyszer volt egy csaj akivel 7 edszer is megpróbáltam erre megdugták egyszerre 4-en egy hegyibuliba, na utána nem jöttem vele össze többet...

ha ekkora balfék vagy, megérdemled!!!!!!!!!!!!44

VÉLETLENÜL SE KERESS OLYAT AKI NEM DIVATBÓL RIBI, AKI NEM AKAR BECSAPNI, AKI VONZÓDIK HOZZÁD, AKI NEM CSAK ÁTBA*SZA A FEJED, SZENVEDJ CSAK VELE! HAJRÁ!

2010. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zéró. válasza:

utolsónak: te totál hüly€ vagy..tudod a mai világban nem csak olyan lányok/nők élnek akiken egész focicsapatok mentek végig...vannak lányok akikben érzések is vannak..na mindegy.

kérdezőnek: szerintem beszéld ezt meg vele, és próbáld úgy mondani hogy lehetőleg ne azt vegye le belőle hogy csak a szex miatt vagy vele:) sok sikert!..majd megírhatod hogy alakult:):D

2010. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!