Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat a barátom pszichopata exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a barátom pszichopata exe?

Figyelt kérdés
Szóval már majdnem egy éve együtt vagyunk barátommal én 18/L ő 21/F és volt egy régebbi barátnője előttem aki most ugyanannyi éves mint én.A lényeg, hogy mostanában éjjelente hivogat valaki és belesuttogja, hogy: -megdöglesz! meg, hogy -vigyázz merre jársz mert elkaplak és kibelezlek és hogy hagyjam ott a barátomat mert el nem fogom tudni képzelni miket művelhet velem :S nem is nagyon érdekel mígnem a bolond nem rejtette le a számát ezért 1430-ason lekérdeztem, hogy ki a franc zakalt és megtudtam a nevét, az volt akiről a párom már mesélt, hogy alig két hétig járt vele mert egy elmeteg csaj volt, de ezt csak akkor tapasztalta meg amikor jártak azelőtt normálisnak tűnt. Barátom mutogatja milyen sms-eket küldözget neki, hogy visszafogja szerezni bármi áron is és hogy nem boldog velem. pedig mi így tök jól elvagyunk, szeretjük egymást, boldogok vagyunk... talán ez a baja? eddig miért nem akarta visszaszerezni? az ilyet fel lehet jelenteni valahol, vagy mi az ellenszer, hogy végre békén hagyjon? :S köszi a válaszokat
2010. dec. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakázni kell egy kicsit, várni a hívást, hangfelvételt elindítani, telefont felvenni, majd kihangosítani, megvárni a naaagy műsort, felvételt leállítani, elküldeni a bíróságra, ők lenyomozzák a telefont, voálá: 18 éves elmúlt, így büntethető zaklatásért, valamint halállal történő fenyegetésért.
2010. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Zaklatásért fel lehet jelenteni, de akár ki is lehet a telefont kapcsolni...
2010. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Funktasztikus ***** válasza:
100%
ugy se fog csinálni semmit ne aggódj..:) hagyd rá nem kel felveni a telót éjszaka ki kell ckapcsolni vagy cserélj számot:D
2010. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
honnan a fenéből tudja a számod???
2010. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondasz, ha feljelented? Még ha felveszed akkor se elég bizonyíték, arra hogy tegyenek valamit a rendőrök:) Feljelented elmész a tárgyalásra és utána? Gondolod elég bizonyítékod lesz? Lesz egy felvétel ami nincs bizonyíték a felvételről? Ugyan már, ennyivel nem fogják lecsukni, se távolság tartást se kapni:S Szívatni fog a csaj, így jártál:) ha szereted a párod akkor tarts ki mellette:)
2010. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Már bocs de amit írtál annak semmi köze a pszichopatákhoz.
2010. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Fiatalok, erről ennyit.
2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%

Szinte én is ugyanebben a cipőben jártam...

Nekem a story-n röviden annyi, hogy a mostani párom akivel már 4 éve együtt vagyunk előttem járt egy hibbant lánnyal (kb 2 évig) a párom szakított a csajjal erre a csaj totál kikészült vissza akarta szerezni...mikor mi összejöttünk nem voltak már együtt...a csaj meg a hibbant barátnői engem is hívogattak különböző közösségi oldalakon írogattak, fenyegettek stb..aztán a csaj rá 1 évre kitalálta hogy feltörtem neki a közösségi oldalait, e-mailjét - nem kell mondanom hogy semmit nem csináltam...bíróságra vittem a dolgot és kiderült a csaj a hibbant!!!!!!

Szánalom!!!!

2011. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!