Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene megoldani a problémámat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal..Rengeteget veszekedtünk. Egyszer szakítottunk 1 hétre és nem is kerestük egymást.. Abban az egy hétben találkozozz egy lánnyal. Megint összejöttünk 1 hétre a barátommal mikorkiderült hogy hiányzik neki a csaj. Veszekedés szakítás...Állandóan beszélget velem is meg vele is...Velem mindig találkozgat reggelente..és úgy csinálmintha nemszakítottunk volna..Csókolgat, egymás kezét fogva sétálunk..De a barátom nem biztos az érzelmeiben..Akárhányszor megkérdezem hogy szeret-e mindig azt mondja hogy mindennél jobban. De ha rákérdezek hogy és jobban szeret engem nála? akkor jön az hogy nem tudja.. a barátom időt kér tőlem hogy ő azzal a ánnyal lehessen...Nem járnának csak puszi, csók miegyéb(mint mondta) Nemtudom hogy mit tegyek...Őt akarja óvni a barátom és a saját lelkét. és közben engemtör össze...Hogy lehet ez? ha tényleg ennyire fontos vagyok neki..akkor hogyhogy nem engem választ helyette?


Kérlek segítsetek...Kort és nemet is írjatok ha lehetséges..

Előre is köszönöm.


2010. dec. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy büszke. Ne hagyd, hogy kihasználjon, mert ezzel azt teszi. Talonban tart addig, amíg rá nem jön, hogy ki kell neki, közben mindkettőtöket megcsalja a másikkal.
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért de én nem hagynám hogy így kihasználjon. Vagy te vagy a másik lány és ameddig el nem döntötte addig hanyagoljon, én ezt mondanám, de végülis ha neked ez így jó..
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

éppen ezaz hogy nekem sem jó. mondtam neki hogy a lány tud rólam meg minden? 13 hónapja vagyunk már együtt...nem akarja összetörni a lánylelkét és inkább őt választja meg a saját lelki békéjét..

de énmeg...nemtudok nélküle meglenni...

2010. dec. 28. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A pap és a pszichiáter minden további nélkül segít megoldani a problémádat, már ha akarsz beszélni róla.
2010. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem gondolkoznék egy percet sem, hogy mitévő legyek!! Mi az, hogy vagy ő vagy te??? Felejtsd el de sürgősen azt a pasit! És keress egy olyat, akinek csakis kizárólag te kellesz, mert téged szeret!!!

27/N

2010. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nemtudom megtenni...

nagyon sokmindenen mentünk keresztül.. nemtudomelengedni..

2010. dec. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!