Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevsebbnek és rondának érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevsebbnek és rondának érzem magam a fenekemen lévő terhességi csíkok/ stirák miatt és emiatt az amúgy belevaló énem görcsös lesz, amint le kell venni a gatyót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
180cm magasvagyok, 64 kg. Volt egy év, amikor több mint 10 cm-t sikerült nőnöm, akkor jelentek meg ezek a hegszerű stirák a fenekemen és azóta nagyon zavar és valami miatt kevesebbnek, kevésbé szépnek érzem magam. 20 éves vagyok, nem ez az első kapcsolatom, de most vagyok igazán szerelmes..és most kezdett el nagyon számítani valaki véleménye... 2 hónapja vagyok együtt egy fiúval, nagy a szerelem, minden...de én félek.. nem merek előtte mondjuk bugyiban mászkálni, mert kellemetlenül érzem magam, h nem vagyok ott lenn úgy tökéletesen homogén bőrű. Szerintetek ez szégyellnivaló vagy visszataszító a fiúk számára? Köszönöm a segítségeteket:)
2008. jan. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged akkor elfogad úgy,ahogy vagy!Ha igazán nagy a szerelem,(és te ezt állítod)akkor semmi sem számít.Szerintem.Biztosan van aki nem ért velem egyet.Az én párom elfogadta,hogy a mellemen vannak ilyenek,s láss csodát a mellemért majd megőrül.Pedig amikor nőtt akkor jelentek meg rajta.Mind a kettőn ráadásul. :( Szóval szerintem ne aggódj!Puszy:Bea
2008. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
nyugi ismerek lányokat akiknek még ez a legkisebb testi hibájuk és még nekik is van szexuális életük!!ez nem válóok ha szeretitek egymást! meg úgyslehet őket eltüntenti igazán akkor meg?
2008. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én majdnem olyan magas vagyok, mint te, és szintén a növéstől alakultak ki ezek a striák a fenekemen. Utáltam, ahogy te. Az első fickó megjegyezte, hogy látja rajtam, ahogy próbálom takargatni és gátlásos vagyok miatta, de hozzátette, felesleges, mert sok lánynak van ilyen és ne izgassam magam miatta. Pedig ő egy olyan pasas volt, aki (ahogy utólag kiderült) minden miatt kritizálta a testem. Én most 28 vagyok. Azt tapasztalom, hogy nem érdekli a férfiakat. Sokkal jobban foglalkoztatja az őket, hogy formás a hátsóm... :)) Hidd el, meg fogod szokni, és nem fogsz miatta görcsölni. (Egy tipp: ha szoliba jársz, halványítja kicsit.)

2008. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ép párom kimondottan bukik az ilyenre. Én terhes vagyok, és tegnap vette észre a mellemen a csíkokat és teljesen rágerjedt.-))

Ne szégyelld, ez te vagy, és ettől nem vagy csúnya!! Ha már 2 hónapja együtt vagytok, ez miatt nem fogja meggondolni magát, mert szeret téged!! Hidd el, és higgy magadban, higgy benne, hogy szeret téged!!!

2008. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nyugi nem fog vele foglalkozni!:)Engem ez úgy 17 éves koromig zavart,aztán megszoktam!Addig én is szégyenltem,próbáltam takargatni és nem szerettem,ha a barátom ott simogatott!Majd rájöttem,hogy szinte mindenkinek vannak hasonló problémái.Ráadásul a pasikat sem zavarja picit sem!29 évesen túl vagyok már néhány kapcsolaton,de senkit nem zavart,mindenki természetesnek tartotta!A sztároknak és modelleknek is van,csak azt mi nem látjuk!:)Fogadd el magad és légy magabiztos!Téged zavarna ha a barátodnak lennének ilyen problémái???Szerintem nem!!Szerintem azt is imádnád rajt!!Miért állna Ő másképp hozzád?
2008. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt ne szégyeld!!! Az a helyzet hogy ilyene mindenkinek van de tényleg szinte mindenkinek! ráadásul még a pasiknak is van, tapasztalat mert énis láttam már pár pasin striákat:)
2008. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!