Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyukája kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája kettőnk közé akar állni...Mit csináljak? Nem veszíthetem el mert abba belehalok!

Figyelt kérdés

A barátom anyukája kettőnk közé akar állni...ő nem dolgozik mert az apukája viszi a pénzt és így is nagyon jól élnek így nincs szükség arra hogy ő is dolgozzon,ezért csak otthon takarít és mivel nincs jobb dolga az egyetlen fia után koslat mindig hívogatja hol van meg ilyesmi és most volt egy kis balhéé hosszú lenne leírni de röviden tényleg csak annyi hogy elmentünk mc-be mert volt 2 szabad óránk és anyukája óriási balhét csinált ebből a lényeg hogy anyukája le k******t,eltiltott minket de mi osztály társak vagyunk a barátommal viszont a suliból is kiakarja venni :( viszont ha kiveszi tényleg nem tudunk találkozni és vége lesz mert akkor már minden hiába...de abba belehalnék mit csináljak????Az anyukája mindenért engem okol ha a fia rosszul tanul ha vissza beszél mindenért,mért nem tudja elfogadni hogy most már nem ő az egyetlen nő a fia életében!?

(16 éves lány)


2009. jan. 27. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha kiveszi a suliból, attól még miért ne tudnátok találkozni??Hm?Még izgalmas is lenne,nem látnátok egymást minden nap,kell a távolásg,hogy érzed hiányzik,mert akkor hamar egymásra untok!
2009. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lassan 7 hónapja vagyunk együtt eddig sem untuk egymást... és egyáltalán nem lenne izgalmas!!!! és azért nem tudnánk találkozni mert hétköznap amúgy sem mehet sehova otthon kell tanulnia,meg anyja minden egyes lépését követi nem tudja felfogni hogy nem 5 éves már a fia hanem 16!!!
2009. jan. 27. 17:29
 3/11 anonim válasza:
100%

B*%g ilyen anyát hallod, hát ezen tényleg kiakadtam!!!!!!

Fogalmam sincs, hogy mit kéne tenned, de ne add fel a reményt :)

2009. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem csoda,ezen a nőn mindenki kiakad :( csak az a leggusztustalanabb hogy eddig elhitette velem hogy szeret ha átmentem mindig hozott nekünk kaját beszélgetett velünk meg minden és most mutatta meg a "foga fehérjét" :@

deee nem adom felll!!!!!!!!!!!

2009. jan. 27. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked inkább a fiunak kell tennie valamit! Mondja meg a draga segg fej anyukájának hogy teged szeret és miért nem érti meg. Ne beszélje vele csunyán hanem hasson rá és kérje meg hogy legalább csak ismerjen meg téged, hogy rendes aranyos stb lány vagy. HA az anya nem akarja elvesziteni a fiát akkor elkell fogadnia. vAGy mi van az apukával: Ot is meglehetne fuzni, hogy hasson az anyukára, ez attol fugg milyen az apa! VAgy te beszéljél az anyukáddal és mondd el neki mi a helyzet és kérd meg anyudat hogy beszéljen a fiu anyaval, hogy hagy legyetek már egyutt, mert abban semmi rossz nincs, nem csináltok semmit bla bla. Valami megoldás létezik. Vagy te és a fiu uljetek le az anyával és beszéljetek vele, nem ártana ha te anyukád is ott lenne vagy apukád. El kell fogadnia az anyukájának téged, mert a fiát fogja elvesziteni, ugy megutalja hogy soha tobbet nem áll szoba vele, szerintem ez neki nem hiányzik!
2009. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerős, az ilyennek meg kell mondani, hogy neki mi a jobb, ha a fia életét szétcseszi és lázadni fog ellene, vagy esetleg ha kompromisszumot köttök?
2009. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nézd, az a helyzetm hogyha abarátod 16 évesen az anyja első szavára fülét-farkát behúzva a sarokba húzódik, ezen te nem tudsz változtatni. Amég a barátod nem áll a sarkára, nem lesz változás. Két lehetőség van: a barátod összeszedi magát, leül az anyjával beszélni, kompromisszumokat kötnek (pl hétköznap otthon lesz,tanul, javít a jegyein, de akkor hétvégén hagy legyen veled, több házimunkát csinál, vagy amit az anyuka nagyon szeretne)

Ha nem lehet így megoldani a gondokat, akkor keményítsen be, álljon oda elé, és mondja meg hogy ő márpedig téged szeret, és pont.

Mindenképpen a kompromisszumos megoldást javasolnám, persze ott is kitartónak lenni, mert elsőre lehet hogy hallani se akar a dologról, párszor el kell hogy mondja majd a srác hogy mik az ő kérései, és cserébe ő mit fog változtatni. Barátodon múlik minden.

2009. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyj időt az anyukájának, Neki is szokni kell a helyzetet! Próbóld meg azt elérni a fiúnál, hogy ne beszéljen vissza és azt, hogy jobban tanuljon.

Szüntesd meg azokat, a tényezőket, amik az anyukájának nem tetszenek. Törekedj a megértésre és közben légy türelmes. Ha átíratja más iskolába, az egyikőtöknek sem jó, de akkor se keseredj el, van megoldás:

Pl. ha a szüleiddel őszintén beszélsz az érzelmeidről, akkor valószínűleg akár ők is átíratnak téged!

Ha nem ott az internet, telefon stb., meg lehet oldani a találkozást, nem kell kétségbe esni.

Attól, hogy esetleg elkerültök egymástól, az még nem jelenti azt, hogy a kapcsolatotoknak vége!

Ha az a baja az anyjának, hogy együtt jártok, akkor nem túl etikus, amit mondok, de lehet azt is megléphetné a fiú az anyja ellőtt:


-Igazad volt anya .....-tal kapcsolatban, ma már szakítottam is vele!


Ennek hatására lehet nem veszi majd ki az iskolából ....

és közben együtt maradtok.


Minden problémában ott rejtőzik a megoldás, nektek csak meg kell találni a megfeleőt!

2009. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Apukája aranyos volt velem mindig,de ezek után már nem tudom mi színjáték és mi nem...ő nagyon nem szól bele az ilyenekbe,mert általában alig van otthon. Viszont ez az internetes kapcsolat fent tartás sajnos nem jönne össze mert sosem gépezhet...hétvégente 7-től 9-ig általában! DE anyukája mindig ki talál valamit csak hogy a fia ne tudjon semmit csinálni,vagy nem tom mit csinál ez a nő de azt élvezi ha büntetheti nincs jobb dolga csak a fiával foglalkozni,de rájöttem hogy az is lehet mivel az apukája sosincs otthon nincs kivel foglalkozni a 2 kutyán kívül és egy 130négyzetméteres lakásban szét unja egyedül magát miután kitakarított ezért hívogatja a fiát hol van mit csinál mért csinál stb :S és ha nem gépezhet vagy ilyesmi akkor legalább vele foglalkozik vagy már nem tudom mire gondoljak hogy miért jó ez neki...azért mert nincs magán élete ezért talán úgy gondolja majd a fiáéba bele avatkozik vagy nem értem...!!!!Beszéltem telefonon nem rég a barátommal és azt mondta hogy kapott még egy esélyt szóval egyenlőre még nem eszik ki az iskolából!!!

Jahh és köszönöm mindenkinek aki írt:)

2009. jan. 27. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom, mintha a sajat tortenetemet olvasnam vissza!

En is 16 voltam amikor osszejottem a baratommal(most mar a ferjem)es mi is osztalytarsak voltunk.

Az anyukaja szinten unatkozo hazisarkany volt,mindig probaltam megfeleni, de soha nem tudtam, soha nem is szerett es ezt mindig a tudtomra hozta.

Ami nagyon fontos hogy ne veszekedj a paroddal az anyukaja miatt en sajnos sokszor csinaltam ezt mert nem tudtam levezetni a feszultseget,evvel el is erte a celjat a "jo akarom" kezdtunk eltavolodni egymastol,de vegul egymas mellett maradtunk.

Ekkor jott egy szemet otlet a parom anyujatol.

Kepzeld a paromat 1 evre elkuldte kulfoldre tanulni.

1 evig csak msn-n tartottuk a kapcsolatot, de kibirtuk es egyutt vagyunk! Azota anyospajti is megbekelt...

Ha igazan szeretitek egymast es megtudjatok beszelni a problemaitokat akkor senki es semmi nem fog az utatokba allni, mindent tul fogtok elni egyutt.

szurkolok nektek, bocsi hogy hosszura sikeredett a valaszom.

2009. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!