Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak akivel még csak egy hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
sajnos még én sem ismerem ezért bátorkodtam segítséget kérni.
2008. jan. 21. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még csak a gesztus a fontos, és nem az, hogy mi az ajándék...

Tudom javasolni a parfümöt, vagy esetleg valami apró ajándékot, mint pl. bögre, plüss, ilyenek.

2008. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rühelltem az összes tökfölösleges dolgot,amit valentin napra szoktak adni.

Inkább süss valami sütit,és abból kínáld meg:)Sokkal csábítóbb,mint egy plüss bögre,és atapasztalat azt mutatja,h jobban is esik.Ha nem vagy egy konyhatündér ajánlom a kókuszgolyót...esetleg annak a masszájából valami szerelmes figura?Csak kreatívan!

2008. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem derült ki, hogy milyen korosztály vagytok. Én annak idején a lányt (akivel idén leszünk 10 évesek!!!:-) a sportkocsimmal (nem hencegek, de ha van, miért szégyelljem) vittem vacsorázni. Az első hónapfordulóra egy ilyen kis autómodellt kaptam tőle. Ő meg tőlem egy szép női svájci órát. Ha diákok vagytok még és nem akarsz túlköltekezni, akkor vehetsz neki egy mókás feliratozott bögrét (ugyanis inni mindenki szokott) esetleg egy márkás, sportos tusfürdőt. Én a kapcsolatunk kezdetekor ilyeneket is kaptam és örültem. Ha ismered a zenei ízlését, akkor ahhoz egy CD stb stb. Te tényleg nem az anyagiak, hanem a gesztus és a személyes odafigyelés számít.
2008. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!