Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember életében csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember életében csak egyszer szerelmes? Vagy képes többször is ugyanolyan erősen érezni más ember iránt is?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és eddig csak egy férfit szerettem. De azt mindnél jobban! Több év után azonban megromlott, de még azóta is bolondulok érte. Lassan 2 éve hogy vége de azóta más férfira sem tudtam nézni. :( Valamiért azóta nem megy..

Lehet, hogy az ember életében csak egyszer szerelmes?


2011. jan. 3. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak egyszer, de én is ezt hittem, bár én ahogy beleszerettem egy másikba úgy felejtettem el az elsőt.
2011. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos a kérdés!Egy emberben lehet e szerelmes egész életében?Vagy egyszer lehet e csak egy emberben?
2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

VAlaki könnyebben esik szerelembe, valaki nehezebben. Te ezek szerint nehezebben. Én háromszor voltam eddig szerelmes, és mind a három férfibe szerelmes is voltam, csak máshogyan. De szokták is mondani, hogy az életben csak egyszer igazán szerelmes az ember. Valahol hiszek is benne, mert hiába szerettem már három embert, attól még az elsőt imádtam a legjobban, olyannyira, hogy néha még most is eszembe jut az a régi szerelem.

22

2011. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy emberben lehet e szerelmes egész életében?
2011. jan. 3. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja ok már értem!Nem olvastam el figyelmessen!Szerintem attól függ hogy miért van vége!Szerintem lehet de már nem ugyanúgy mint elösször,csak még jobban!Én nekem volt hogy évek múlva újból összejöttünk,mert nem bírtam ki nélküle,én ugyanazt éreztem csak még jobban kötődtünk egymáshoz.Szoval szerintem lehet igen!
2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:50-es VAGYOK


Vannak olyan kapcsolatok amit azt hsized hogy vége van,de olyan erős a kötelék hogy soha nem tudod megszakittani,akármennyire is akarod.És tényleg van ilyen!

2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoval hogy hiába jössz össze egy másik emberrel,mindig ott van elötted vagy ha meglátod,összeszorul a szíved,a gyomrod.Na hát az nem véletlenül van!
2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM! Sokszor nagyon sokszor...
2011. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!