Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal jól megvagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal jól megvagyunk, de mindig irogat a volt barátnőjének. Azt mondja, hogy szeret engem, de miért csinálja ezt akkor?

Figyelt kérdés
Mondtam már neki ezt,és erre mindig megsértődik és azt mondja h én hisztizek.de nem igy van.Miért jó ez a pasiknak?
2008. jan. 22. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Baráti viszonyt nem ápolhat a régi csajjal?Nekem is van 1-2 volt barátom,akivel a mai napig sokat beszélgetünk,de mind tisztában tartja,h ennek vége,és nem is úgy gondolnak rám,mint potenciális csajra,hanem mint cimbire,haverra.Ha meg nem csal meg,akkor meg sértve érzi magát attól,h gyanusítgatod,és ezért mondja,h hisztizel.Ha szeret téged,akkor meg mit akarna a másik libától?
2008. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is jóba vagyok a volt barátommal és mindig telozunk ugyanakkor immádom a jelenlegi páromat... és ő is tartja a kapcsit egy esével, tény hogy ez zavaró de nincs mit csinálni. sajnos az ne,m derült ki hogy mióta vagytok együtt mert talán ez is fontos lehet. ha meg szeret téged akkor nincs mitől félj csak ne feledd ne elégedj meg azzal hogy mondja : szeretlek , mutassa is ki!! remélem tudtam valamit segíteni
2008. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak barátok.kérdezz rá,és ha bízol benne,higgy neki.én elváltam,van egy éve egy párom akit imádok,és a volt férjem a legjobb barátom.napi szinten hívjuk egymást,két naponta jön.mostmár a páromnak is barátja.talán te is megpróbálkozhatnál összebarátkozni az exxel.és ha egy társaságban lesztek,látni fogod hogy van e félni valód.nekünk eszünkbe se jut az exxel hogy valamit akarjunk egymástól.az a múlt.csak mindketten jól ismerjük a másik ügyét,baját.ja egyébként a mostani párom volt csaja az én barátnőm.egy társaság vagyunk így négyen.de beszélj vele erről.
2008. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!