Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves lányt hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lányt hogy lehetne meghódítani? 20/f

Figyelt kérdés
Tippeket kérnék
2011. jan. 6. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolod h fiatal hozzád??? XD
2011. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a csaj még egy kicsit fiatal hozzád
2011. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kinek hogy
2011. jan. 6. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

szerintem meg nem.Mármint,ő ismeri,ő tudja milyen.Nekem sok olyan barátom van,aki fiatal és a koránál jóval érettebb.A gondolkodása,a kinézete.Nem az a tipikus tini felfogású.És nem is ri.anc.

Szóval,kedves szavak,bókok,ide-oda elhívod,hogy menjetek el..egy idő után úgyis érzi,szerintem.

Légy önmagad,és ne bunkó!:D

16L

2011. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Nem azt kérdezte, hogy nagy-e az 5 év korkülönbség, hanem hogy miként hódíthatná meg a lányt. Véleményem szerint első körben egyszerű programok: kávézó, teázó, mozi, séta, stb. Aztán majd úgyis kialakul, előre szerintem nem szabad és nem is kell megtervezni. Mutass érdeklődést iránta, kérdezz róla minél többet, hagyd, hogy meséljen magáról, így még többet megtudhatsz róla és arról, hogy milyen dolgokat/helyeket/hobbikat szeret. Ne görcsölj, ha ő is szimpatizál veled akkor ez magától kialakul. :)


22/L

2011. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább nem válaszolok azok alapján, amit a 15 éves lányokról tudok, mert kitiltanak.

Tisztelet a (csekély) kivételnek!

2011. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

18.35ös vagyok.

utolsó.:D sajnos,igazad van,gondolom mire gondolsz:S..szerencsére kivétel vagyok,mégsem találok magamnak senkit.

Na de senki nem kérdezte,befogom:D

2011. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

18:38

Ott a pont!


Már ne haragudj, de lehet, hogy neked kéne először felnőnöd, nem 15-16 éves 'érett' lányok válaszának hinni. Ha 20 évesen egy 15 évessel akarsz kikezdeni, lehet, hogy nagyon gyerekes vagy, ki fognak röhögni, furcsának fognak tartani. Kell ez neked?

2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:

20 éves vagy?:)

Akkor elég közölnöd neki a korodat és máris megkapod:D Nem vicceltem.

2011. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

18:38


Szerinted akkor a 18:36-os kisbaba ? :S

2011. jan. 6. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!