Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok egy félénk visszahuzodó önbizalomhiányos pasinak, akinek még bnője sem volt, h h kezdjen el csajozni? 22f

Figyelt kérdés
És nem tartja magát jó pasinak,nem szereti azt ahogy kinéz.. Kort és normális választ kérnék.
2011. jan. 8. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeresd önmagad. Ismerkedj, barátkozz, élvezd az életed, ne félj a bukástól és a fájdalomtól...

20/F

2011. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerlek 2 dolgot tudok mondani.

-Menj pszichológushoz

-Beszélj egy barátoddal és próbálj meg nyitni kicsit, ne legyél túl érzékeny. Tanuld meg, hogy a lányok is emberek, csak kicsit mások, mint te. Minden ember más.

2011. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne félj a bukástól és a fájdalomtól...de azért jobb ha elkerülöd...ha visszahúzódó vagy gondolom nem a bulizás, a lételemed, és ha nem jön be ez a stilus ne is erőltesd, mert olyan csajt akit te keresel nem biztos hogy ott találsz. Szerintem arra figyelj nagyon oda, ha összetalálkozol azzal a lánnyal, akit keresel, őt ne szalaszd el. Az élet biztos eléd adja a lehetőséget, és majd akkor ne légy balf*sz, és akkor kezdeményezz. És addig éld az életed, és tutti megtalálod a csajt aki kell neked:D 16/L
2011. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és ne siess el semmit sem. Hidd el, hogy egyedül is tud szép lenni az életed. Van hobbid meg haverjaid, gondolom.

Egyébként miért kellene félni a fájdalomtól?

De ha már igen, akkor inkább győzd le, ne kerüld el, mert nem bújkálhatsz örökké.

2011. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jaa, igazuk van a korábbi válaszoloknak, ne félj a fájdalomtól... úgyis összetörik a szived :((

és tartsad magad jó pasinak aki megérdemel egy csajt. akkor lesz barátnőd. de attol még ha érzelmesebb tipus vagy, csunyán darabokra fognak törni... :( minek is vágtam bele... 21 évesen, addig úgy voltam kb mint te, aztán változtattam, megúntam hogy sose volt barátnőm és ha úgy folytatom most se lenne, de sokat szenvedek miatta, sok a bizonytalanság, kevés a boldog pillanat :((

21/f

2011. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz magaddal többet, kicsit ismerkedj a női nemmel. :D Barátkozz csajokkal, ne akarj feltétlen barátnőt egyből, inkább szerezz ismerősöket. Ha nincs elég önbizalmad, barátaiddal menj el helyekre, társaságban mindig felszabadulsz. (velem így van) Vagy kérd meg haverjaid, hogy mutassanak be pár csaj ismerősüknek.
2011. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is gy vagyok ezzel, bár annyira nem vagyok önbizalomhiányos de akkor is nem vagyok jó a lányoknál, túl álmos vagyok napközbe, és az álmok világába élek főleg.

Én Speedezni fogok ha nagykorú leszek, felmek Pestre netes haveromhoz oszt bulizunk egyet, attól majd bepörgök oszt lesz bátorságom is, nekem ez ad reményt :D lehet hogy szánalmas vagyok de hát akkor is az vagyok ha nem ez adna reményt ^^

2011. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön, nézz ki jobban! A lányoknak más nem számít.
2011. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NET! NET! NET!

De legyen önbizalmad, mivel neked kell kezdeményezni! Ha nem sikerül? Oszt? Jöhet a következő...

Tapasztalatból beszélek!

2011. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!