Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit tőlem, ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem, ha igen, akkor miért nem keresett, és miért kérdezi azt, hogy amíg másfél hétig nem beszéltünk, felszedtem-e valakit?

Figyelt kérdés

Egy sráccal volt három randim. Bejöttünk egymásnak, megvolt a szikra. Úgy éreztem, hogy na végre talán lehet valami komolyabb is. De harmadik randi után nem beszéltük meg a következő találka időpontját, mert én elég zűrös hét elé néztem, neki meg sokat kellett dolgozni. De én többször is kerestem telefonon, írtam sms-eket (ezekre sosem válaszolt). Egy hétig bírtam, hogy én kezdeményezzem a beszélgetéseket, de aztán meguntam. Vártam, hátha hív ő, vagy ír sms-t, de semmi nem történt másfél hétig. Erre tegnap írt msn-en, hogy hogy vagyok, egy kicsit beszélgettünk, utána meg rákérdezett, hogy állok a fiúkkal, van-e titkos hódolom. Hát hirtelen nem is tudtam mit válaszoljak. Hogyan lenne, amikor előtte másfél héttel, még vele beszélgettem? Most két hétig messzebb van egy munka miatt, de azt mondta, ha végzett találkozhatnánk. Most mégis mit akar? Miből gondolta, hogy lenne bárkim is? Hiszen vele amíg randizgattam, addig egyértelmű nekem, hogy mással nem találkozgatok. Ezek szerint ő ismerkedett közben más lányokkal is? Másfél hét alatt, amíg meg nem hívott ő, meg én sem hívtam, mert meguntam, hogy mindig én kezdeményezzek, meg nem tudok felszedni senkit sem.


Köszi a válaszokat előre is!


2009. jan. 31. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A válaszom az, hogy ezeket mind-mind kérdezd meg tőle, mert nála jobban itt senki sem fogja tudni. Elméleteket lehet gyártani, de az első kézből kappott információ a leghitelesebb.
2009. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden szóba jöhet:egy vagy a többi csajok közül, akivel randizik, nem akar semmi komolyat, óvatos inkább mert sokat csalódott, bár én inkább arra tippelek, hogy félénk a srác, ezen nem is lepődök meg, mert egyre több ilyen van :)

Majd ha taliztok, kérdezz rá, hogy mit akar tőled, esetle van e közös jövőtök. Ha meg nem jelentkezik, szar van a gatyájában, akkor meg nem érdemes rá várni!:)

2009. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem írt meg válaszolt neked mert lehet gondolokozni akart, hogy legyen e komolyabb dolog köztetek. Egy kis idő kell a pasiknak:)

De ha már mondta neked hogy találkozatok megint akkor jó esélye van annak, hogy összegyertek ha te is akarod:)

Sok sikert:)

2009. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem éppen egy félénk alak, inkább túl határozottnak tűnik nekem, ezért nem is értem ezt a habozást. Tudom, hogy tőle kellene megkérdeznem, de én viszont túl beszari vagyok. De azt hiszem összeszedem magam, és megpróbálom megbeszélni vele ezeket a dolgokat, mert ez a semmilyen állapot szörnyű.

Köszi még egyszer a válaszokat!

2009. jan. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!