Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak holnap hogy szeretem? FONTOS nagyon :/ IGEN v NEM (+vélemény)

Figyelt kérdés
Ő 17 éves, nem romantikus, szóba és írásba nem mutat ki semmit se. Msnen pl alig ír valamit. Kb 3 percre lakunk egymástól de heti max 2x találkozunk, mert neki minden más fontosabb kb. (viszont kimutatja az érzéseit, de mivel nem mondja, nem biztos hogy ezt úgy kell értelmezni hogy 'szeret') Mindezek után biztos vagyok benne, hogy nem szeret. De az javára szolgáljon hoyg én vagyok az első normális barátnője, engem mutatott még csak be a szüleinek, és mondta hogy ezt komolyabbra tervezi. Azt nem mondta, hogy menynire, mert még egy mozit se tud egy héttel előbbre megszervezni, mert 'akármi közbejöhet' Szóval itt semmi sem biztos. Nem fél, ezt az egészet csak azzal magyarázza, hogy ő ilyen, és nem szokása kimutatni az érzéseit senkinek. De én nagyon szeretem! És szeretném elmondani. Szerintetek érdemes? (Amúgy már mondta, telefonba és írta sms-be, de mind3 alkalomkor be volt rúgva)
2011. jan. 15. 16:28
 1/6 anonim válasza:

Nem!

Égni fogsz, ha elutasít!

2011. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen! Nem is értem,hogy működne ennek tudata nélkül a párkapcsolatotok. Sok érv szól mellette,de ellene is. Ha túl sokat különcködik és ilyen furcsa a viselkedése,nem biztos,hogy vele kéne maradni : SS Hiszen az,hogy bízzál benne,fontosabb,igaz? (: Én szurkolok Nektek,sok szerencsét! (:
2011. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kkor "nem maradok emllette" ha ő szakít velem. Egyzser már szakítottunk 2 éve és nem bírnám ki újra. ekkora hibát mégegyszer nem követek el. Szeretem, tehát akármit elviselek, ha így marad, az se érdekel, csak ne szakítson velem. Lehet elég gáz hogy így gondolom, de tényleg MINDENNÉL JOBBAN SZERETEM :/
2011. jan. 15. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Még válaszok? ez megint 50%ra jött ki.. :/
2011. jan. 15. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Te mennyi idős vagy?
2011. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
negyed éve és én 15
2011. jan. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!