Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 honapja vagyok eggyut a baratommal,es Valentin napra egy szerelmes levelet es es szives lancot adnak neki aminek az egyik felet o viselne a masikat meg en..Tetszene neki? Fiuk? !

Figyelt kérdés
Szerintetek?:)Elore is koszonom:)
2009. febr. 2. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Egyébként korotok? Én személy szerint örülnék, de összekéne kötni valami étterem/mozi/egyébbel.
2009. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En 14 o pedig 18..orulnek ha megbirnam lepni tenyleg sexel..:)De en meg varok ra,es o is mondta h ne siessuk el mivel o szeretni akar engem nem pedig kihasznalani:)Csak az a baj h o koleszba van es kis idore birunk csak talalkozni epp akkor:(meg nem birunk egyutt menni a baliba,(engem megkertek a suliba h legyek ott a bulin):(:(Igy nem lehetunk egy szep teljes napot eggyut...
2009. febr. 2. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vegyél neki, ha egyébként is hord ékszert. Van olyan srác, aki nem szereti. Egyénfüggő.
2009. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
én nemvok az az égszerhordó típus 1 szerencsepénzem van csak a nyakamban (dán 2korona;) de én nagyon örülnék 1 iyen ajándéknak szerintem ez remek ötlet:)
2009. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szereti az ekszereket baris az ilyen lancfelesegeket:)
2009. febr. 2. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos :)
2009. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hehe hát nekem teccene jó ötlet :D
2009. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszike mindenkinek..tok rendesek vagytok:)udw
2009. febr. 2. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy 18 éves gyereknek valami komolyabb kell mint egy szives lánc!!!A szives lánc az olyan lányos,nem hinném,hogy hordaná!!!főleg ha a haverjai meg kinevetnék végette!!!!!!!!!!
2009. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi ugyanennyi idősek voltunk, amikor a 2 félszivet megvettük 1-1 lánccal. Évekig hordtuk, aztán nálam jött egy hóbort, és új láncot vettem magamnak. Kedvesem vérig sértődött, hogy levettem a "közös láncot". A mai napig hordja azt is, én meg elraktam emlékbe. 25/L, 28/F
2009. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!