Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác. Hónapok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác. Hónapok óta találkozgatunk de csak havonta2-3alkalommal. Mivel már ez régóta tart s rákérdeztem ö mit is szeretne a válasza még nem tudja. ez mit jelent? Már ne is reménykedjek az egészbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ti lányok mért vagytok türelmetlenek?
2011. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már nem türelmetlenség.Más érzéseivel szerintem nem szabad játszani.Az nem úgy működik azért ha unatkozok találkozok,ha nem!,meg máskor,mert szerintem ez van.De lehet rosszul látom a dolgot.csak ha olyan választ adna akkor nem reménykednék,hanem túltenném magam s majd idővel tudnék mással is találkozni.Ellnem hiszem,hogy 8hónap után nem lehet ezt tudni.
2011. jan. 19. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

HAGYD AZ ILYET! KOMOLYAN! NEKEM HIGYJ!

én ugyanígy voltam, de mi jártunk! és volt h 3 hétig nem láttam! ő sem tudja mit akar! nekem már elegem lett belőle és otthagytam, nem ajánlom ezt senkinek.

2011. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!Legalább valaki megért min megyek keresztül.
2011. jan. 19. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg próbáld meg valahogy kierőszakolni , hogy sűrűbben találkozzatok így jobban megismerhetitek egymást , majd egy kis idő elteltével kérdezd meg megint , hogy akkor most mi legyen és ha akkor se tudja akkor mit akar akkor hagyd ott végleg, vagy ha nem akar sűrűbben találkozni veled akkor is , mert akkor tuti , hogy semmit nem akar tőled

- bocsmár ha kicsit hülyén fogalmaztam , de baromi fáradt vagyok :) 25 F

2011. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle ismét,s még most sem tudja.

Én nem értem mért nem lehet ezt megmondani,hogy bocs de nem!

Akkor mindenki menne tovább s nem tartanák fel egymást.

Köszönöm a válaszod.

2011. jan. 19. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

17 52es vok!

tényleg hagyd, nem érdemel meg téged. hiába +beszélitek h sűrűbben találkoztok és +változik, 1-2 hétig jól megy aztán ugyanúgy. én már annyit szenvedtem emiatt. nem találok egy rendes srácot:(

2011. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!