Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályban, és úgy állít be engem, mint ha járnánk, pedig ez nem igaz, hogy rázhatnám le úgy, hogy nem beszéljen rólam semmit, és hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, és úgy állít be, mint ha mi ketten járnánk összetartoznák. SZÉGYEN!! Gáz ciki, hogy nem száll le rólam, erőszakos. NEm hagy békén, egész órán engem bámúl, idegesítő. Ma az volt, szétkürtölte, "hogy nem haragszom rá", pedig "de", mert a barátnője szólt hozzám, én meg válaszoltam ennyi volt kb. Tetszik egy másik lány az osztályban, de így esélyem sincs nála.

Lekéne valahogy ráznom.


2011. jan. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk beszélj vele
2011. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem hagy békén.
2011. jan. 24. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy nem hagy békén.

szerintem picit élvezed, mert ha le akarnád koptatni akkor letudnád

2011. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem szeretem az ilyen embereket.. lehet hogy szégyen de én beszélnék vele hogy hagyjon békén és ha nem akkor kennék neki egy pofont hogy térjen már magához, szálljon le a felhők közül...

vagy legalább oszd ki durván, majd megutál

2011. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nemrég egy kis időre sikerült elérnem, hogy hagyjon békén, de az a baj, hogy ez "tört" meg. Most azt hiszi, nem haragszom meg rá, meg semmi, pedig ez nem igaz.

Nincs valami tuti módszer? :/


Verekedni nem akarok.

2011. jan. 24. 21:22
 6/9 twinky ***** válasza:
Hugyozd oldalba matekoran...
2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan bunkó voltam vele, ahogy csak tudtam, a szó szórós értelmében nem száll le rólam.
2011. jan. 24. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, ami egy barátnőre nézve szégyen. Például flörtölj minden lánnyal, akivel csak az osztálytársak megláthatnak.
2011. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikor tele a terem és nincs tanár állj az osztály elé és hangosan küld el a csajt a francba, hogy ne képzelegjen, mert a végén még diliházba kerül vagy csak simán látványosan "szakíts vele":P:D
2011. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!