Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Érdekes történet, érdemes elolvasni

Figyelt kérdés
Megismertem tavaly tavasszal egy srácot,aki az nap csalódott is bennem,mivel barátjával kezdtem ki az nap éjjel.De minden másra fordult.Már egy hónapja minden oké,sokat hiv randizgatni.Nagyon kezdek beleszeretni,de nem tudom mit tegyek,mit higyjek.Mert félek,hogy csak játszik velem.De ő azt mondja,hogy ne azt higyjem amit gondolok,hanem amit ő mond.Merthogy ha nem tetszenék neki és nem kedvelne ennyire,nem menne velem ismerős emberek közé,kézenfogva.Ha együtt vagyunk,allandoan szenvedélyes csokokkal lep meg és ölelget.Nem érdeklni őt mit gondolnak a többiek,de viszont aggaszt egy dolog:az ex csajával tartja a kapcsolatot,akinek már van egy kisfia,de mégis szingli a csaj.És szerintem még mindig érdekli őt a srác.Ami nagyon féltékennyé tesz.Mit tegyek?
2011. jan. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg azt aki szeret. :)
2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
nagyon érdekes, valóban érdemes volt.
2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ha téged szeret akkor ne félj, ha féltékenykedsz csak elüldözöd amgadtól a srácot és te is csak ideges leszel tőle, bízz benne és ne aggódj, ha szeret nem csinál veled ilyet
2011. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodj meg .... Semmi rossz nincs abban, ha a párod az ex barátnőjével tartja a kapcsolatot, hiszen előtted is volt élete...ha meg a csajnak még mindig tetszik a parád, ..hát ez van..

Szerintem örülj neki hogy veled van. Szeretsd őt és ne gondolkozz, ne kombinálj túl sokat ( a barátom is ezt mondta nekem, és bejött :D) csak legyél vele és élvezd, h vele vagy XD

2011. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!