Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlen és tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlen és tanácstalan vagyok, mi ez, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok több mint 3 hónapja van barátom. (életemben először), szeretem, és tudom hogy ő lenne a legjobb nekem a későbbiekben , mert megbecsül.

De egyre jobban szeretek ki belőle.

Megmondja még azt is h mibe nem mehetek el buliba, azt is megtiltja hogy bizonyos emberekkel beszéljek online. Ha iskolában a szünetekben mással vagyok (ami elég ritka) hisztizik.

Nekem egyszerűen kell az hogy több fiúval kavarjak esetleg bulikba, vagy akármi, nem tudom ilyenkor ennyire lekötelezni maga, ráadásul az idegeimre megy, de szeretem és tényleg későbbiekben ő a tökéletes. De nem tudom hogy mit tegyek, S.O.S :S


2011. jan. 29. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy valamit nagyon rosszul gondolsz: marhára nem ő lenne a megfelelő a későbbiekben. Csodálkozol, hogy kezdesz kiszeretni belőle? Mit tegyél? Ha ekkora tahó, dobd!
2011. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg innen látszik, hogy egyáltalán nem tökéletes. Ha Te még kavarni, "tapasztalni" (kiélni) akarsz akkor meg hagyd szegényt. Jogosan féltékenykedik meg hisztizik, ha bulikban másokkal szeretnél kavargatni. Így nem lehet komoly kapcsoaltot, akár mennyire is állítod, hogy szereted.
2011. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, addig talonban tartanád, amíg éled az életed...vicces vagy.
2011. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy ő bántalmazó típus, vagy neked nem való kapcsolat.
2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tartanám talonban, még egyszer nem csaltam meg, azért kérdeztem h mit tegyek?! mert nem szeretném hülyíteni :)
2011. jan. 30. 14:30
 6/13 anonim ***** válasza:
a srácnak önbizalomhiánya van és attól fél h ő nem elég jó neked.
2011. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom sok értelmét ennek a dolognak.Dobd ki,jobb lesz az mindenkinek
2011. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Verd ki!
2011. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
XXXD
2011. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hókusz Pókusz válasza:
100%
16 évesen ne akard szerintem elkötelezni magad..Főleg,hogy mint írod nem vagy szerelmes.Erről nem te tehetsz,ez így van.Teljesen normális dolog,h te pörögsz,ismerkedni szeretnél.15-16 éves koromban sokat voltam hasonló szituációban,és ha nem is kellemes,de a szakítás volt a megoldás...
2011. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!