Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne, h megtudjak mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne, h megtudjak mindent?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire tartozik ebbe a témakörbe a kérdésem, de olyan problémám van, hogy kb biztos vagyok abban, h a barátom megcsalt egy lánnyal, láttam egy beszélgetésüket is amiből az jött le, de barátom azt ki dumálta. és most szeretnék ráírni a lányra és megtudni, de hogyan írhatnék ilyennel kapcsolatosan rá a lányra h a büszkeségem ne sérüljön és elmondja nekem, h mi volt köztük??
2011. febr. 2. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy ne tudja a csaj akinek írsz hogy te vagy a csávó barátnője...valami áll indokkal kéne ráírnod és a bizalmába férkőzni,ne kérdezz egyből rá,túl feltűnő lenne..óvatosan puhatolózz..és majd csak elnyögi magát..áll msn cím,ilyenek
2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a csajnak nincs meg az msn-en címe sajnos :S csak facebook-on tudok írni neki.
2011. febr. 2. 17:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
irj neki facebookon,hogy adja meg az msn címét:)
2011. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az is baj, h a csajjal már voltam összetűzésbe, mert nem akart leszállni a pasimról, és elküldtem jó messzire meg ő is engem :S aztán most meg úgy nézz ki, h a pasim itt hibás, mert hagyta magát, és még ki tudja mit csinált....erre lennék kíváncsi de nagyon. Csak így ráírok a csajra h légyszi add meg az msn-en címed, nem nagyon gáz??
2011. febr. 2. 17:44
 5/21 A kérdező kommentje:
és attól is félek, h vissza mondja a pasimnak, nem akarom neki egyenlőre elmondani, csak ha már biztos vagyok a dologban.
2011. febr. 2. 17:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már volt összetűzésed a csajjal akkor 2 dolgot tehetsz. Az egyik, hogy nem a saját nevedben írsz. Elég álságos, gyerekes és paranoid dolog, de beválhat.

A másik, hogy leírod neki őszintén, hogy kezded úgy gondolni, hogy nem ő volt a ludas abban, amiért összevesztetek és szeretnéd, ha elmondaná az álláspontját. Viszont innen a csaj egyenességére van bízva a dolog. A kérdés, hogy megbízol-e így benne.

2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Norb66 ***** válasza:
100%
Áll facebook, áll msn. Kérdezz rá hogy milyen pasikkal volt együtt és mit csináltak. Aztán ha ráismersz a tiedre, (haj szín, szem szín, stb.) akkor kérdezz róla bővebben. Persze ez így ismeretlenül meredek lesz, de majd csak kitalálsz valamit hogy elmondja. Add ki magad az egyik barátnője barátnőjének. Sok sikert és sajnálom.
2011. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát igen, eléggé kockázatos, mert lehet, hogy bevédi barátom de az is lehet, h kitálal mindenfélével ami nem is úgy volt. Arra én is gondoltam, h névtelenül írok neki, de ahhoz egy hamis facebook-ot kéne csinálnom amivel kéne várnom pár napot legalább, hogy ne lássa, hogy mit csináltam (a kép feltöltési dátumokból) meg hát hogyan húzhatnám ki, hogy a pasimmal volt e valami. Ő tipikus az a lány, h ha összefut valakivel és tetszik neki, annál bepróbálkozik.
2011. febr. 2. 18:06
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, lehet h megpróbálkozok ezzel az áll facebook-al csak félek, h bukás lesz a vége. Már több hete húzom ezt a dolgot, és nagyon elfogyott a türelmem, sőt, hogy egyre több dolog szól a pasim ellen.
2011. febr. 2. 18:07
 10/21 Norb66 ***** válasza:
Hát nem tudom, igazából azt mondanám hogy ne strapáld magad, szakíts vele, elvégre mégiscsak erős a gyanú hogy megcsalt és hazudik is. Mondd meg neki hogy szakítasz vele. Vagy akkor fogsz, ha nem mond el mindent erről az egészről. Ha szeret úgyis megmondja az igazat.
2011. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!