Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikből derül ki, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikből derül ki, hogy egy nő ANYAGIAS vagy a biztonságos jövő miatt érdeklődik a lakás/autó iránt?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csakis Őszinte válaszokat írjatok!
2011. febr. 2. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, de régen rossz, ha ilyesmit kérdez. Nekem még egy nőm se kérdezte ezt ismerkedési fázisban.
2011. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos jövő = gyereket akar még mielőtt 30 lesz!


Anyagias mondjuk ez nem a legmegfelelőbb szó... = szeret sokat bulizni, sok pasija volt már, fontos hogy hurcolják a seggét ide oda, és mindent megkapjon ami neki tetszik...

2011. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én nem tudtam egy hónap után h milyen kocsija van mert annyira nem érdekelt pedig többször is ültem benne:) pedig jól keres, de nekem ez nem számít. ha tapló és nem szeret ill. nem szeretem akkor mit kezdjek a pénzével?
2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

biztonságos jövő miatt = anyagias


Ha valaki tetszik, neaggyist' szerelmes vagyok valakibe, egészen biztos nem azon fog kattogni az agyam, hogy a 30-as éveimet buszon zötykölődve töltöm, vagy egy 911 bőrülésein.

2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha már ilyeneket kérdezget az nem túl jó jel:S Én sose kérdeznék ilyet, véletlenül se gondolja azt a fiú, hogy anyagias vagyok. Jaa és mindig felajánlom, hogy fizetem a számla felét..mindezek mellett fontos lesz majd egyszer az anyagi biztonság, de szerelem nélkül lőttek az egésznek!


L/19

2011. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Online társkereső oldalakon megismerkedtem néhány nővel, majd felvettem MSN-re és első (hangsúlyozom: ELSŐ kérdéseik)


Egyedül laksz?

Mivel foglalkozol? (azon belül) tehát mélyebben érdekli (jó hogy már nem egyből: mennyi a havi nettó bevételed)


Enyhén szólva zavaró, hogy ilyennel nyitnak. Kérdezze meg, nem az a baj, de ne úgy, hogy még személyesen nem is láttuk egymást.

2011. febr. 2. 20:43
 7/23 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy mennyire pofátlan emberek vannak!! Szóba se állj velük és menekülj!! Biztos találsz majd egy rendes lányt is nyugi:)
2011. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Törlöm is őket azonnal MSN-ről. És sajnálom is, hogy egyetlen személyes találkozóig nem lehet eljutni a netes társkeresőn regisztráltakkal.
2011. febr. 2. 20:52
 9/23 anonim ***** válasza:

Azért részben érthető.


Aki már nem 17 éves az komoly kapcsolatot keres. Ha kicsit több is (mondjuk közelebb a 30-hoz...) akkor OLYAN párt keres aki férj alapanyag, aki alkalmas apának.


Teszem azt egy 30 éves nőnek már nincs sok ideje "férjet fogni", mert épeszű nő nem szül egy fél éves kapcsolatba gyereket, 35 fölött meg már nem olyan ideális babát csinálni, előbb kéne.


Szóval én férfi létemre tökre megértem, hogy nem akarja az idejét olyanokra "pazarolni", akik:


- Otthon laknak, mert még egy albérletre se tudta összekaparni magát

- Nincs egy normális munkája, amiből amíg ő a babával lesz megéltek. Mert szép dolog, ha valaki keményen dolgozik a McDonaldsba, csak 80K-ból nem fogja az asszonyt és a babát eltartani.


És sorolhatnám. Mondjuk az autó pont nem létszükséglet, dehát kinek mi az. Nyilván minden nő MINIMUM olyan anyagi körülmények között élő férfit keres, mint saját maga, vagy jobbat.

Nővérem pl. ha 250 nettót keres havonta, van autója és biztos megélhetése, de majd ha gyereket akar meg férjet biztos nem fog hozzámenni egy útépítő munkáshoz, aki 75 ezret hoz haza.

2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
+féle nő van anyagiakba.1: nem anyagias ritka mint a fehér holló-neki mindegy a szerelem a fontos.És 2fajta anyagias:(sok nő anyagias manapság )a rendesebbek épp a biztonságos gondnélküli jővőért anyagiasak a család biztonságos megélhetése miatt.mert a szegénység mindent tönkretesz..a szerelem hamar elmullik...Viszont vannak olyan gátlástalan nők akik őnzők s tényleg az a lényeg nekik hogy mindent megkaphassanak amit akarnak kényelmes életet s mindent megvenni ami tetszik,luxusautó,ház utazás stb-s ezért képesek olyan ffi val élni aki nemjön be nekik(pénzéért),hátamögött meg csalják a ffi-t a jópasival.Az utóbbi fajták kérik sőt ki is mondják ezt vegyél azt vegyél,örömet okoz nekik a költekezés,a rendes anyagias tipus meg azt vesz ami fontos,amire tényleg szükség van s nem csillagászati az ára.Talán rövid időn belül megtudhatod!Remélem segíthettem.30n
2011. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!