Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nektek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan, hogy barátságból alakult ki szerelem és jól sült el?

Figyelt kérdés
Évek óta legjobb barátom a fiú és fél éve én is észre vettem rajta, hogy valami többet érez irántam de igazából nem akartam magamnak "bemagyarázni" ezért nem szóltam inkább semmit. Egyik alkalommal itt aludt, én meg hozzábújtam (ezidáig tényleg csak barátok voltunk több alkalommal iszogattunk kettesben is , egy csók sem csattant el több év alatt semmi testiség ,kizárólag lelki baráti kapcsolat..) és ezután közölte, hogy többet érez mint barátság.. Valahol én is de nagyon tanácstalan vagyok... Hogy vajon megéri e. 25-30 évesen lehet azt mondanám, hogy igen. de így 19-20 körül hát nem vagyok biztos benne . Több év barátság után megéri e belemenni egy kapcsolatba amivel tudjuk egy idö után sok macerás dolog jön. Ö is és én is tulvagyunk egy hosszu kapcsolaton az elején attol is féltem,hogy tudat alatt ez iyen vígasztaló lenne de azóta is vár rám és nekem sem ennyi lenne a dolog. Elég bizonytalan vagyok, nemtudom, hogy mit tegyek.
2011. febr. 4. 12:53
 1/7 szregina válasza:
67%
nekem most vagy egy fiu barátom akivel kez kialakulni a kapcsolatunk és 3 év korkülömbség van köztünk
2011. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezek a legjobb kapcsolatok jó mélyek, régi ismeretség, nincs zsákbamacska tudja az ember hogy normális párt kap.
2011. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat en szamtalanszol probaltam...egy baratba nem tudsz szerelmes lenni idövel rajössz...mert ott van mar a közös barati mult es mindig inkabb csak barat marad! 25/f
2011. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működött eddig, hogy olyan barátságból, ami hosszú ideje tartott és már az első hónapjaiban nem alakult ki bennem semmiféle vonzódás (a barátságon kívül) az illető felé, akkor már később sem alakult ki.

Viszont volt olyan pasi, akivel csak haverkodtunk, beszélgettünk, viszont vonzódtam is hozzá. Ebből a "barátságból" kialakult szerelem, sőt, össze is házasodtunk.


De ez nem jelenti azt, hogy másnál is így kellene ennek lennie.

Én a helyedben jól átgondolnám az egészet, megbeszélném a sráccal (ahogy írod, ő már felhozta ezt egyszer) és ha mindketten komolyan gondoljuk és szeretjük egymást, nem nagyon tanácstalankodnék, belevágnék.

2011. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kettő miért zárná ki egymást. Ahogy írták, már elég jól ismered, így tudod milyen. Nekem is alakult egy párkapcsolatom egy jó barátommal (Ő lány), igaz vége lett, de nem ment tönkre a barátságunk. Hozzállás kérdése az egész, pl "amivel tudjuk egy idö után sok macerás dolog jön". Milyen macerás dolgokra gondolsz? Szerintem nem kell ennyire túlmisztifikálni, meg nagyon másként kezelni. Szerelmesek vagytok egymásba, éljétek meg a szerelmet, legyetek boldogok. Ennyi. :)

19/F

2011. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nos, én még elég fiatal vagyok, de a szerelmemmel először csak barátok voltunk:)

egyik barátnőm kezdett el beszélgetni vele meg az osztálytársával a suliban egy programon, és egy évvel és egy nappal rá majdnem ugyanazon a programon ..hát... összejöttünk:)(december közepén)

14/L

2011. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
tudom, hogy csak egy sorozatból van a példa, de a friends-ben is összejött Monica és Chandler na meg Rachel is Ross is...
2011. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!