Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar? Valaki tudná értelmezni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, fiú, most 9.-ben ismertük meg egymást. Az első hónap után tök jóba lettünk, megismertük jobban egymást, kiderült zeneileg, stílusilag meg minden téren nagyjából megegyezünk. Ergo legjobb haverok lettünk. Suliban szünetekben mindig odajön beszélgetni, suli után meg, ha megoldható akkor mindig felhív magához. Hétvégén is szoktunk találkozni, de azt ritkábban. Szokott olyanokat csinálni, hogy néz órán egy csomószor, mindig gyerekesen húzza az agyam, megkérdi néha, hogy van-e pasim, meg ilyenek. Még régebben őszi szünetben felhívott, hogy közölje összejött egy csajjal. Nem mondott róla semmit, csak hogy edzésre járnak együtt és onnan ismeri, ezen kívül semmit, se név se semmi. Na igen, de közben meg tök kétértelműen viselkedik. Néha szóbajön ilyen téma és pl. olyan dolgokat mond hogy 'nekem is van barátnőm' meg ilyenek. Én már nem értem mit miért csinál. Ez egy fiú-lány barátság, én nem közeledem felé (bár nem lenne ellenemre, de tiszteletben tartom a barátságot) és őt meg nem tudom megítélni. És a környezetünkben mások sem. Mit gondoltok?
2011. febr. 6. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hogy még elég ovodásan viselkedik. ÉS hogy ez kifejezetten barátság csak huzza az agyad a többivel és élvezi is hogy téged piszkálhat hogy neki van barátnöje stb. Ne hogy már kezeld te is barátként és ennyi, nézz uj pasi után közben . Maximum te is visszapiszkálhatod :D
2011. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem járni akar veled csak nem meri megmondani,a fiúk már csak ilyenek.
2011. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!