Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a versről? Szerelmes belém azért írta.

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves csaj és írt egy verset de nem nagyon értem. Szerelmes belém, járni akar velem, ismerem is, de nem nagyon tetszik nekem.


" Régi képek ami csak a feledést említi nekem

Nem értem miért jön ez az érzések nekem.

Eddig lángolt de most kialszik majd egyszer talán...

Fellángol ha meg bocsájt az ember,

Amit talán elfelejtett de egy Csók ami jó lesz talán aki akarja...

De néha félek, hogy össze töröm a világom.

De néha jól esne de nem kapnám meg soha...

Álmodba csak én élek talán... "


Nem nagyon értem mit akar ezzel mondani nem én írtam a hibák se az én műveim csak bemásoltam az msn-ből.


2011. febr. 6. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de elég béna vers. :\
2011. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért nem érted, mert kb. semmi értelme.
2011. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem volt egy jó húzás a részedről,hogy kiteregeted.Lehet,hogy béna,de a szívéből jött....
2011. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát leaglább rimmelne...
2011. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Huh, nem is értem....:\
2011. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván tudja, hogy nem nagyon van esélye nálad. Akar is elfelejteni, meg nem is. Tőle is hülyeség, hogy megmutatta, de hogy te ide kiraktad, azért az nem egy szép húzás szerintem. Bár ha ő megmutatta, akkor lehet, hogy ezt se bánja...
2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értelmetlen vers, gyakorlatilag az írójának semmi érzéke nincs ehhez. Nincs konkrét dolog, hogy miről ír, ezért nem érted te sem. Ráadásul a rímek is elég gyatrák, gyakorlatilag egyetlen teljes rím sincs az egész versben... Mondom ezt vers- és dalszövegíróként.
2011. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy szeretné, ha szeretnéd, ha csak ő létezne számodra. Fél, hogy csalódni fog, ugyanakkor reméli, hogy az a bizonyos nagybetűs "Csók" majd mindent megváltoztat: szerelemre lobbant Téged.
2011. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak tehetségtelen, de szerintem eszénél sem volt, amikor ezt a szósalátát írta. Mintha beszívott volna, vagy ilyesmi.
2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem azért, de ez nem vers... Sajnos nem minden lesz vers, ami annak indul... :(
2011. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!