Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat bemutattam a családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat bemutattam a családomnak, de a 3 nap alatt amit együtt töltöttünk hozzám sem szólt a szüleim előtt. Hogy lehet ennyire dinka?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, szeret az biztos, nagyon messziről jött le hozzám. Már várta nagyon hogy bemutassam, hozott virágot is meg rendes volt a szüleimmel, étkezésekkor, mikor együtt volt az egész család, szinte csak rájuk figyelt, velük beszélt, udvariaskodott. Ez persze jó, de hozzám előttük a 3 nap alatt egy szót sem szólt. Tiszta sz*r érzésem van, nagyon úgy tűnhetett anyáéknak, hogy nincs oda értem. Pedig mikor ketten vagyunk, vagy nem a család előtt tenyerén hordoz, puszilgat, ilyesmi.

A másik meg hogy eddig petting volt nagyon sok, mindig egymásra vagyunk gerjedve, de -szintén nálunk-a szüzességemet úgy akarta elvenni, hogy nem volt előjáték. Csak összeértek a nemi szerveink, pár nyalintást csinált (max 2-3 nyelvmozdulat), és be is hatolt, vagyis csak próbált, csinálta nagyon erősen pedig látta hogy sírok a fájdalomtól. Azzal magyarázta hogy azért nem nézett rám közben (elfordított fejjel csinálta, szinte párzott velem), mert ha látja hogy szenvedek akkor lelankad és nem tudja csinálni. Nagyon rossz volt. De mindig nagyon szeret kényeztetni, odaadó, hónapok óta folyton kényeztet, sőt a múltkor még mécsesekkel is tele rakta a szobát...

Ezt ő is elismeri, hogy sokszor fogyi, de akkor is...

Meg azt mondja ő próbálta a család előtt visszafogni magát...hát kösz..

Mit gondoltok?


19/l, 22/f


2011. febr. 7. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
azt, hogy ezt az egész monológot ahogy van, neki kéne vázolni. nem durcásan, nem mérgesen, nem szemrehányóan, hanem higgadtan, és dűlőre jutni, hogy legközelebb hogyan máshogy csinálja/csináljátok.
2011. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

A szüleid előtt valószínűleg zavarban volt, ezért viselkedett furán, nyilván arra törekedett, hogy ne enyelegjetek előttük, és átesett a ló túloldalára. A szex-történet hátborzongató, az én tapasztalataim alapján nagyon rossz jel az, ha egy fiú képes nem rád figyelni és nem veled törődni szex közben, pláne ha te sírsz! Ez borzalmas. Ha nem érdekli, hogy szenvedsz, csak arra koncentrál, hogy neki állva maradjon, az... el sem tudom mondani. Hajítottam már ilyenért ki fiút, az ilyen mindent csinál, csak nem szeret.


25/N

2011. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát 20 évesen ti is érdekes emberkék lehetek ugy felvidítottál a történetedel tök hepi lettem ti meg pározatok csak tovább!
2011. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De 4 hónapja velem van...azt mondta addig vár, amíg kész vagyok rá...minden nap keres...rám néz, és elsírja magát, mert 2 hétig nem fogunk találkozni...körbemutogat a családjának...biztos hogy szeret...tudom hogy ez borzasztó, de előtte, mikor terveztük, hosszasan kényeztetett és telerakta mécsesekkel a szobámat.
2011. febr. 7. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg borotváld le te is magad és majd tovább fog nyalni
2011. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fülünyúl ***** válasza:

"de előtte, mikor terveztük, hosszasan kényeztetett és telerakta mécsesekkel a szobámat."


Csúnya és nyers, ám az igazsághoz valószínűleg közel álló választ tudok erre adni: a puncit valahogy be kellett cserkészni. Ez a szörnyű, mikor ezért a csillagokat is lehazudja valaki, utána meg ott sírsz a fájdalomtól ő meg elfordított fejjel pumpál téged, mert csak az élvezete számít, meg végre megkapta a szűz puncit. Nem mondok semmi mást, mindenki úgy gondolja tovább, ahogy akarja.

2011. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De 4 hónapig hazudta le a csillagokat az égről, és tett meg sokmindent, hosszú séták, programok, szülőknek bemutatás, filmek, kedves meglepetések/vallomások? És tényleg igazán érdeklődik...és ha belegondolok, mindig adott, sokat, testileg is, és ha lelankad neki, akkor hogyan szexeljünk?? Jó hogy arra koncentrált, hogy állva maradjon...

De nem pártolom, mert nem így kellett volna...messze nem.

2011. febr. 7. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Drága szívem, van olyan pasi, aki évekig "cserkészi a p*ncit", ha az olyan, hogy megéri...

És nem tudom, te hogy vagy vele, de inkább lankadjon le neki, minthogy álló farokkal azt nézze, hogy én sírok a fájdalomtól, amit ő okoz... Normális pasinak te és a fájdalmad fontosabb vagytok ebben a szituban, mint a saját álló farka. Sajnálom, de csak el kell rajta gondolkodni, be fogod látni.

2011. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!