Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet rájönni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni, hogy a párunk folyamatosan átver/megcsal?

Figyelt kérdés
Az a legrosszabb, ha csak gyanakodunk, de nem tudjuk mi az igazság. :( Mégis miből lehetne rájönni? :(
2011. febr. 7. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Abból lehet rájönni, hogy úgy viselkedik, mint most a te párod.
2011. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gondolkodsz, akkor mindegy, hagyd a fenébe. Ülj le, beszélj vele, de ha megszűnt a bizalom, és kétoldalú kommunikációval sem állítható helyre, akkor már mindegy.


Tudni pedig onnan lehet, ha a saját két szemeddel látod. Minden egyéb hírforrás csak gyanú, esetleg átverés, vagy mivel már amúgy is gyanakodsz, belemagyarázás.


Leülsz vele, megbeszéled. Ha sikerül megoldani, legyetek boldogok, ha emberségesen nem, akkor hagyjátok a kapcsolatot, mert csak szenvedni fogtok.

2011. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Annyira nem nagy művészet rájönni az ilyesmire.Némi logikai készség, meg elhatározás kell hozzá.

Árulkodó jelek lehetnek:

1.Gyakrabban kell tankolni a kocsit, mint addig szokásos volt.

2.Megugrott a mobilszámla.

3. több időt tölt a számítógépnél, mint előzőleg és ha megközelítjük, bezárja az ablakot, vagy Alt+Tab.

De van még sok ilyesmi.

2011. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez nem csak egy párkapcsolat, hanem házasság! Ő a férjem.

Én csak gyanakszom, félek, hogy mi van, ha átver, mert voltak rá esetek, ami vagy igaz, vagy nem, tehát okkal gyanakodom, de kimagyaráz mindent és eléggé meggyőző, és nem tudom, őszinte-e velem tényleg? Próbálok bízni benne mindezek ellenére mert tudom és érzem, hogy szeret...stb., de mégis a szívem mélyén rettegek attól, hogy mégis átver. :(

Nehéz így élnem vele, de muszáj...

Előbb-utóbb úgyis kiderülne, ha hazudik, nem? Hogyan fogom megtudni, hogy hazudik-e vagy sem? :( Sehogy?

2011. febr. 7. 12:54
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a mobilszámlája mikor több és mikor kevesebb, mert a szüleihez érkezik a csekk és én soha nem tudok arról, hogy azért mennyit fizet...

Tankolni mindig sokat kell neki, mert a kocsija munkaeszköz, messzire jár vele dolgozni nap mint nap. :(

Otthon ritkán van, mert egész nap dolgozik, számítógépezni se nagyon szokott, ha meg igen, akkor én mindig itt vagyok mellette...

2011. febr. 7. 12:57
 6/16 anonim válasza:
100%
Mondjuk az, hogy nem tudhatsz a mobilszámlájáról már alapvetően gyanússá teszi az esetet. Pláne, hogy a férjedről van szó. A tankolásban meg nem az az érdekes, hogy sokat tankol, vagy keveset, hanem hogy volt-e olyan pont, amikor megváltozott a tankolás gyakorisága?
2011. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudhatok a mobilszámláról, csak ő nemrégen még a szüleivel élt és arra a címre jön jó sok minden, és mikor ő úton van hazafele akkor be tud menni a csekkekért, papírokért, így én olyankor nem is vagyok ott, így nem tudok róla. De szerintem lehet, hogy mondani fogom neki, hogy jó lenne, ha a saját címünkre jönne minden, bár szerintem nem akar már ezen variálni...
2011. febr. 7. 14:51
 8/16 A kérdező kommentje:
A másik dolog ugye a tankolás, hát arról se tudok konkrétan, mikor mennyit tankol...stb. Soha nem vagyok vele tankoláskor, mert többnyire akkor tankol amikor megy munkába vagy jön a munkából, tehát ekkor én szintén nem vagyok vele, így fogalmam sincs az egészről. Elég nehéz így figyelni valakire.
2011. febr. 7. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Azt megkérdezhetem, hogy minek a hatására változott meg a bizalmad? Mert valamiért hozzámentél, akkor megbíztál benne...most miért gyanakszol rá? -talán így könnyebben tudnék segíteni.

2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát, nem lehet egy különösebben őszinte kapcsolat ez, ne haragudj! Nálam ez úgy van, hogy ha a párom megkérdezi, hogy mégis hányszor tankoltam a hónapban, akkor megmondom, meg a számlákat is egy fiókban gyűjtöm, aztán ha akarja, megnézi. De például ha éppen akarja, meg tudja nézni azt is, hogy hol vagyok pillanatnyilag, mivel van a kocsimban nyomkövető (persze nem azért, hogy ő ellenőrizgethessen, de ha éppen akarja, megteheti). Szerintem társak közt ez így van rendjén.
2011. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!