Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban hogy kezdeményezhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban hogy kezdeményezhetnék beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy srác,2 évvel fölöttem jár és nagyon bejön.Még sosem beszéltünk,de szemeztünk és úgy tűnik hogy esetleg én is neki.Hogy kezdhetnék vele dumálni?
2011. febr. 9. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudom. Ha hozzám oda jönne egy szép, aranyos, normális lány besszélgetni, mindegy mit mondana:DD

Mondjuk ha folyna a nyála vagy, oda hajolna, hogy bazzzzz meg kigülledt szemekkel, akkor elfutnék:DD

Hol szoktad láltni?? Szünetben?? Mit szokott csinálni?

2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akármikor csak tudosz menj oda hozzá: -szia, hogyvagy mizujs stb. szóból ért az ember;)
2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem szokott folyni a nyálam:D

szünetben,a folyosón,a szekrényeinknél és általában haverokkal van vagy van pingpong asztal és ott

2011. febr. 9. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz?:P

Ha haverokkal van úgy nehéz...

Játsz te is ping-pongot.

2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a haverjaival van mindig, úgy nehéz. esetleg tényleg állj be te is pingpongozni. vagy nem ismersz valakit, aki ismeri? osztálytársa mondjuk, vagy együtt járnak focira vagy tökmindegy. ő bemutathatna neki pl.
2011. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!