Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik a párom! Nincs nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a párom! Nincs nő a dologban, de hazudik és hülyének néz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt,idáig minden rendben volt!Szerettük egymást,éreztettük is ezt.Minden este úgy aludt el,hogy engem cirógatott,hízelgős volt,stb...Pár hónapja önző jelekt kezdett mutatni.Ez mostanában egyre gyakoribb,peddig mindig én voltam az első neki!Hazudni nem tud,mert észreveszem rajt!Elötte egyszer próbálta meg,de akkor is láttam rajta!Nemsokára megszületik első gyermekünk.Szexuális téren minden rendben van szerencsére!3 hete volt egy vitánk!Egy olyan hobbit akar űzni,amit mindig szeretett volna,de sokba kerül!Mondtam neki,hogy erre nincs pénz!Kapásból 100000 lenne,utánna meg havonta több tízezer!Ő egy éve lassan nem dolgozik,így én tartottam el.Segített mindenben idáig a ház körül.Ismét van munkája,most kapja az első fizetését majd!A fejemhez vágta,hogy akkor majd megveszi abból!Kiakadtam,mert a jelek szerint úgy gondolja,hogy amit ő keres azt arra költi amire akrja!Nem kell megbeszélni velem,no és a rezsit meg a kaját is majd én állom továbbra is!Idegességemben én is azt mondtam:vedd!Innentől máshogy nézek rá!Én nem ezt a pasit szerettem meg!Egy hete jött egy telefon,máshyogy beszélt,mint szokott!A haverja volt!Akkor tudtam,hogy hazudik!Valóban ő volt,de tudtam,hogy sumákol!Úgy is lett!Lényeg a lényeg,úgy csináltam,mint aki elhisz neki mindent,mert így láthatom meddig megy el!Ő azt hiszi hiszek neki,így nyugodtan játszhat tovább!Azokban a napokban több árulkodó jelet "nem vettem észre"!Sík ideg voltam,hogy hülyének néz,de ugyanúgy viselkedtem,mint elötte!Majd előállt egy sztorival,miszerint a srác is ezt a hobbit akarja űzni,ő befektet,nekünk csak a további költségek felét kell fizetni!Megbeszélték!Nem kérdezte meg a véleményem,csak "közölte"!Azóta rongyemberként nézek rá!Most azt várom,hogy mit tesz ha megkapja a fizetést!?Odaadja vagy sem!?Eszébe sem jut,hogy a babának is rengeteg mindent kell venni!Úgy látom természetes neki,hogy majd én!Ráadásul rohadt lusta lett!Miután előállt a sztorival,hogy összejön a dolog,mintha kicserélték volna!Újra a régi lett!Kedves,segít,stb...!Elötte engem is elhanyagolt,csak a gép elött ült,vagy a tv elött!Most vagy akar valamit,vagy csak visszatért bele az élet!Azt tudom,ha nem adja oda a fizetést,hanem úgy gondolja az az ő pénze,ő költi el,akkor nagyon ki leszek akadva!Akkor elmondom neki,hogy tudom,hogy hülyének nézett és hazudozott napokig,meg hogy mégis mit képzel!?Ami az enyém az övé is,ami az övé,ahhoz meg nekem semmi közöm!?Na és a gyereke?Nem a picinek kellene megvenni a babakocsitól elkezdve mindent először?!Azt nem tudom,mivel elötte minden rendben volt,hogy kidobjam,vagy csak benyújtsam neki a számlát,hogy mostantól mit kell kifizetni!?Most azt is érzem,hogy kihasznált,hisz a jelek erre utalnak!Innentől nincs olyan,hogy nem dolgozik az tuti!Azt meg elfelejtheti,hogy nem fizet,csak él a nyakamon,ő meg arra költi a pénzt amire akarja!Nagyon kedves és normális ismét,de szerintem azért,mert akar valamit!Különben az alatt a pár hét alatt is ilyen lett volna!Mit csináljak?Kirakjam,vagy elég ha fizeti a ráeső részt?Nem tudok mostanában őszintén kedves lenni vele,illetve hozzábújni sem!A baba nem tart mellette!Inkább nevelem egyedül,mint egy rossz kapcsolatban!Akárhányszor ránézek egy semmirekellő alakot látok benne!Na és ha a fizut oda is adja,az is lehet,hogy ez a hobbi havi 50000-et visz el!Odaadja,aztán visszakéri,vagy mi?Elhiszem,hogy fontos neki és nagyon szertené,de egy felnőtt ember (32) tudja már,hogy mi az amit nem engedhetünk meg!Ki tudjuk fizetni valóban,max egy év múlva csődbe megyünk!Ennyire nem lehet önző!Ti mit tennétek???
2008. jan. 31. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz erre válaszolni.Én biztos nem tudnék együtt élni egy olyan férfivel akinek minden fontosabb mint a család.Az én férjem a szemem elé nem merne állni, ha nem dolgozna,és nem kapna fizut.Pedig ő még most lesz 30 éves.Mi most szeretnénk babát, de már azon fáradozik, hogy meglegyen mindene a babának.Igaz, hogy a párom is szeret a gép előtt ülni, de közölte azért, mert ha megszületik a baba akkor nem lesz ennyi ideje leülni a gép elé.Lehet hogy a párod megijedt az apaságtól, és azért viselkedik ilyen furán.Ülj le vele beszélgetni,mondd el az érzéseidet.Közöld vele ha nem hagyja abba ezt, akkor elmehet.Hátha beválik.Jobb egyedül nevelni egy gyereket, mint egy ilyen helyzetben. Remélem tudtam segíteni neked.Sok sikert mindenhez.
2008. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is ülj le és beszéld meg vele a dolgot.Emészted magad,és ez a picinek sem jó.Puszta biológia.A baba érzi a tested jelzéseit,és egy idő után hallja is a hangokat.Te pl mostanában nem hiszem,hogy boldog lennél mikor a pároddal beszélsz,és baba a hanggal összeköti a rossz érzést,és mikor megszületik ő sem fog örülni a párodnak.

Nem akarok pálcát törni a Kedvesed feje felett,de a típikus pálda,hogy nem járok egy E osztályos vadiúj mercivel,ha csak egy trabantra van pénzem.Tudom,hogy mennyibe egy baba,hiszen mi is most várjuk első gyermekünket,így pont nézegetjük az árakat.Amikor a kasszamegosztás kerül szóba,akkor az már régen nem jó.Párom előző, és sok ismerősöm minden egyéb kapcsolatából látom,hogy az sosem lesz jó,és előbb utóbb szakítás/válás lesz a vége.Sosincs enyém tied!Ami pénz befolyik,mindegy ki kereste a családé.hiszen attól vagyunk család,hogy nincs enyém tied.Ezt már egy 16 éves gyerek megérti.Tudom milyen az szenvedéllyel szeretni egy hobbit,de ha nem volt rá pénzem,akkor inkább falraakasztottam az íjat.

Csak azt tudom tanácsolni,hogy úlj le,és beszéld meg vele,mert ez így nem fog menni.

2008. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem illyedt meg a picitől,kimondottan akarta.Azóta is várja.Az a baj,hogy nem tudok rá emberként nézni mióta ez történt.Az én szememben nem ember az,aki 3 hónappal a fia születése elött így viselkedik.Nekem ilyen pasi nem kell!Többre tartom magam egy ilyentől!Amíg nem dolgozott közös volt,most meg amit keres az az övé?!Na ezt nem!Csak kérdés,ha megbeszéljük és leadja a pénzt,akkor el tudom e felejteni neki ezt a hozzáállást!?Tudok e még emberként nézni rá?Most ha kedves az jut eszembe mindig,hogy puncsol.Tudom,hogy többet jár az esze a hobbiján,mint rajtam vagy a fián,vagy bármin!Itt ül a gép elött és végignézi(illetve talán fel sem fogja,annyira nem figyel),hogy nagy hassal kitakarítom az egész lakást!Régen mindig segített.Elnézte,hogy létrára mászok,csak odaszólt,hogy hagyjam,majd ő megcsinálja,de ült tovább,míg befejeztem.Úgy érzem ez az igazi énje,amit elötte láttam az meg a szerelmes változata volt!Mivel a lángolás elmúlt,így már ezt fogom kapni szerintem.Esetleg összeszedi magát nehogy elveszítsen.Viszont a természetéből ez fakad ami most van.Elő fog jönni újra és újra szerintem!Majd kiderül,végülis még nem esik nehezemre vele élni!Igaz kerülöm picit,de most így működik csak.Az idő meg majd megoldja!Úgyis lesznek változások valamelyik irányba.Őszinte szeretetre vágyom,nem ilyen önzőre,mint mostanában!
2008. jan. 31. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nehéz egy ügy az biztos. de szerintem ha ennyire nem érdekli a saját gyermeke és enynire nincs tekintettel a gyermeke anyjára akkor megsem érdemel titeket, szeritnem most a legfontosabbnak a gyerekét kéne tartania nem pedig bármiféle hobbit, elöször is nincs gyerekem de tisztában vagyok vele hogy egy gyerek sokba kerül, és mellesleg nagyon nagyon sok figyelmet igényel, és ha a párod már rád sem figyel ,hagyja hogy kitakaritsd a lakást nem segit, nem törödik vele, hogy terhes vagy akkor már most nem törödik sem veled sem a babával aki még megsem született és mi lesz késöbb? ő elkölti a hobbijára a pénzét végül már az sem lesz elég a te énzedet akarja a hobijára költeni mert a övéből már kifogyott, valoszinű h a haverjával ez a közös hobbi egy kamu és vagy ha nem akkor is az lesz a vége hogy te fogsz belöle rosszul jönni ő meg majd továbbra is ül a számitógép elött vagy nézi a TV-t és veled fog azért ordibálni hogy hé huzzál be a gyerekhez és csinálj vele valamit mert ordit és nem hallom a tV-t. te meg majd rohangálsz melozni gyerek mellett....hát nemtudom, szeirntem nem megoldható egy ilyen férfi mellett, egy babával pedig foglalkozni kell nagyon nagyon sokat.


bocs hogy ezt igy irtam le, de én tényleg ezt látom hogy hagyd ott, tényleg hagyd ott, ha ne akarod hogy egy ilyesmi jövöje legyen a babának, hogy igy kelljen leélned az életed. ha otthagyod akkor még van rá leehtőséged hogy megismerkedj egy olyannal aki tényleg szeret, segit és értékeli azt hogy van egy gyereked. hidd el ha szeret egy férfi nem fogja érdekelni hogy a baba nem az ővé, és a gyereknek is jobb lenne ha olyan ember melett nőne fel, aki törödik vele, leviszi a térre focizni, meg stb. nem pedig a TV-t bámulja. és ebben az egészben a legdurvább hogy hamar kell döntened mert minél késöbb döntesz annál rosszabb neked is és ababának is. szia

és majd irj hogy mi lett veled.


gergo

2008. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit értesz az alatt, hogy nem tudsz már rá úgy nézni, mint azelött. Az elözö kapcsolatomban nekem is a párom volt a mindenem, még négy év után is felnéztem rá és fülig szerelmes voltam belé. Na de történt valami, és azután már nem tudtam rá úgy nézni, még húztuk négy hónapig, de hiába volt ezidö alatt kedves hozzám, sajnos csalódtam benne, és már soha többé nem tudtam megbízni benne. A bizalom az egyik alap köve a kapcsolatnak, ha nincs bizalom elöbb utóbb vége szakad a kapcsolatnak. És ezt egy közös gyermek sem hozza már helyre.
2008. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!