Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tartotok egy nőben visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok egy nőben visszataszítónak?

Figyelt kérdés

Külsőre,belsőre. ami igazán nem illik egy nőhöz.

Főleg fiúk válaszát várom.

L/17

Köszönöm. ^^


2011. febr. 14. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Utálom, ha egy nőről kiderül, hogy ő is szokott kakilni. Vagy ha kiderül, hogy nő rajta szőr. Fujj.
2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
komolyan... -.-"
2011. febr. 14. 15:51
 3/31 Joco901019 ***** válasza:
100%

Ami visszataszító egy nőben a számomra, ha hisztis, felszínes csak a pénz érdekli és ha bunkó.

Külsőleg pedig ha egy nőnek túl rövid haja van az nagyon nem tetszik és ha agyónra van piercingelve az arca.

2011. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szép nő undorító, közönséges viselkedéssel. Illetve, ha nagyon beképzelt, az is taszító.
2011. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%

Ne keféljen párkapcsolaton kívűl egy trágár szót ki ne mondjon ne hisztizzen teljesítse vágyaim minden téren vékony formás legyen semmi fiusság ne legyen benne. Ne igyon alkoholt ne bulizzon mint egy ribanc. Ne legyen nyáladzós romantiuks pics@ ne akarjon írányítani.

A sok közül ennyi.

2011. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

az utcsónak elment az esze... már boccs, de egy nő nem bulizhat, nem ihat alkoholt, és nem beszélhet csúnyán néha??!!! na menj a francba kisapám ;)

25/L

2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ápolatlanság a legvisszataszítóbb.

Belsőleg pedig a kompromisszumképtelenség.

2011. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

- Ha cigizik, mert akkor büdös

- Tüsi haj, nagyon színes melírozás

- túltengő önbizalom (nem az egészséges önbizalomra gondolok!)

- erős smink (főleg a te korodban!)

- butaság (szókincs, reakcióidő)

- önsajnálat, duzzogás

- megjátszás (nem őszinte)

- szélsőséges hangulatingadozás

2011. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
15:59 vagyok: pontosan ahogy leírtam ez az alap követelmény:)
2011. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hát, sok sikert, hogy ilyen nőt találj, de szerintem egyedül fogsz megöregedni. Vagy valami véletlen folytán beleszeretsz egy drogos, 18 éves korára kiélt anorexiás trágár p*csába, és az emberek nagy része jót nevet majd rajtad és a sors iróniáján =D (És nem kell a "van nőm, és ő tökéletes duma, mert akkor nem itt irogatnál, hanem vele töltenéd a tökéletes idődet. Plussz neten látatlanban én is mondhatom, hogy magas, szőke, kék szemű, modellalkatú, nagymellű csaj vagyok, orvosi diplomával ;))
2011. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!