Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hagyott mély nyomot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hagyott mély nyomot benned az első szerelem, az első csók?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon... 6évig voltunk együtt, és nagyon nehéz volt elfelejtenem, még a mai napig is ha meglátom, valami más érzés fog el, pedig tudom, hogy már vége, és sosem működne. Pedig a szakítás óta már 5 év telt el.
2011. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Az első csók egyáltalán, az első kapcsolat talán, de az rossz szájízű nyomot hagyott.


23/F

2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatomra mindig emlékezni fogok, nem volt tökéletes, de eddig még az első szerelmemen kívül senki iránt nem éreztem úgy. Persze még most is simán felelevenítem az első dolgokat vele, de már ha meglátom inkább a gyűlöletet érzem, mert így visszagondolva sosem szeretett igazán, de az utolsó pillanatig hitegetett.
2011. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve léptem ki az első komoly kapcsolatomból. Így visszaemlékezve, és ha néha meglátom, akkor sem hat meg, sőt, azon csodálkozok, hogy egyáltalán mi tetszett benne?! 3 évig tartott, 15-16 évesek voltunk, amikor kezdődött.
2011. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semennyire.életem első szerelmével volt az első csóükom,de sosem jártunk.
2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az első csókom egy napos 2 napos ismertség után történ és azóta se láttam a fiút. első kapcsolatom fél éve volt már az sem érdekel
2013. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam.. halálos szerelem. Első szerelem. Szerettem, ő is szeretett. 7 hónap után szakított velem egy másik lány miatt.. már 1 éve volt ez. És még mindig szeretem.. :/ ennyi..
2013. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!