Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves szemüveges lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Big@ kérdése:

13 éves szemüveges lány vagyok, és már régóta teszik egy srác. Már kérdeztem, de semmi olyan választ nem adott, ami szerint tetszenék neki, Lehet még így nála esélyem?

Figyelt kérdés
Még az ősszel már furcsa kérdéseket tett fel, és sokat beszélget velem mikor kettesben vagyunk. De, már két barátnőm is megkérdezte efelől, és a válasz körülbelül így hangzott:,,Egész jó fej meg minden, jókat lehet vele dumálni meg nem is csúnya de semmi különös." Most erre én mit lépjek?
2011. febr. 15. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Busszal jársz?És baranya megyei vagy? :)
2011. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen nemjössz be neki..nyugi sok fiu van még :) mellesleg sztem szemüvegesnek lenni nagy szívás XD 16/L/szemüveges
2011. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Nehogy már te menjél egy fiú után.. ha nem lép akkor hagyd a fenébe semmi értelme vele az idődet pazarolni. És szerintem szépek a szemüveges lányok.. már amelyik :'D
2011. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a szemüveges lányok jönnek be.Mondjuk ijen az eggyik lány a buszon is csak nem merem megszólítani.
2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát,amúgy már tudtam meg még valamit és ez mondhatni egyre bonyolultabb. :P Aki teszik a fiúnak az az egyik legjobb barátnőm s ráadásul (a lányt Timinek hívják)Timi meg kinem állhatja őt.Terhát se én, se az aki tetszik nem nagyod jut előrébb :)

Viszont már ,,haverjának'' mondhatom magam mert jól kijövünk. ^^

2011. febr. 17. 19:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Na erre ti mit tudtok mondani?!

Tesin már csak hárman voltunk a kiütőben és Nála volt a labda.Mellettem Jancsi (osztálytársam -.-') és azt vártuk hogy kit üt ki.Bele nézett az arcomba én meg erősen koncentráltam, hát ő meg megfogja a labdát és a mellettem álló gyereket eltalálja pontosan a két lába között. :)

Hogy ez valami barátság, vonzalom vagy szánalom jele azt nem tudom de ennek én nagyon örültem ^^

2011. febr. 23. 13:39
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, erre már én semmit sem tudok mondani, kérlek mondjátok meg a következő lépést:

egyik lány aki Ő mögötte ül,elmondta hogy tavaly osztálykiránduláson megkérdezte hogy ki az a 3 lány aki tetszik neki.És engem rakott az első helyre!Ráadásul a Timi nem is tetszik már neki,és elmondta a lány hogy ahogy beszél velem,ahogy mosolyog rám abból észre kell vennem hogy tetszem neki,De akkor ha azt mondta hogy semmi különös,akkor senki sem tetszik neki ha én vagyok az 1. helyen :)Akkor még így van esélyem? Tudnék vele járni?

2011. márc. 3. 21:33
 8/8 Chaz Caro válasza:
egyértelmű, a fiúnak bejössz, de nem meri megmondani neked... barátnőidtől kapott válaszok meg semmit sem jelentenek, én sem mondanám el a kiszemeltem barátnőjének h. Ő bejön... a lányok amúgy sem ismerik a diszkréciót, sajna tapasztalat :) a kiszemelted meg félénk kicsit, de bátorítsad, mosolyogj rá sokat, szemezz vele, akkor vennie kell a lapot :)
2012. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!