Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animefan25 kérdése:

Tetszik egy lány és úgy vettem észre hogy énis bejövök neki mit tegyek hogy összejöjjünk, de ne legyen kínos vagy ne sérüljön a becsületem?

Figyelt kérdés
ezzel a lánnyal állandóan szapuljuk egymást az iskolában, de a humorunk hasonló és minden hülyeséget kitalálunk,sokat ,,pacsizunk" és amikor haza indulunk mindig van közös témánk és úgy vettem észre hogy szeret velem lenni de ha mégsem és szerelmet vallok neki tuti h elhíreszteli suliban és engem ott mindenki ismer :(
2011. febr. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak ha mentek haza, és köszöntök el egymástól, akkor smárold le. Ha bejön neki akkor visszacsókol, ha nem akkor Pofont akar adni :D de akkor ne hagyd h megüssön, és akkor nem te sérülsz. Mivel te meg merted csókolni. ha nem tetszel neki mégsem, akkor neki lesz a gondja. Legyél határozott, és férfi.

am hány évesek vagytok?

2011. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
épp ez a baj hogy 12 vok
2011. febr. 16. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
hacsak nem úgy akarsz összejönni egy lánnyal, hogy "járunk? járunk. ok. ok. " akkor tenni is kell érte valamit. Én is így jöttem össze a barátommal, hogy megcsókolt. Ha elfordultam volna, vagy megütöm, akkor nem lennénk most együtt.
2011. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Majdnem ugyanolyan helyzetben vagyunk mindketten, csak éppenséggel én vagyok a lány. :) De a barátnőmtől tudtam meg, hogy az egyik fiú, akire barátként tekintettem, annak tetszem. Valamilyen módon meg is változott róla a véleményem. :D Ma is mivel osztállyal táncoltunk, megfogtuk egymás kezét meg minden, élveztem... ha fiú lennék, akkor ha mész haza vele, valld be neki, hogy tetszik neked. Nem hiszem, hogy elhíreszteli, ha nagyon jó barátok vagytok. Remélem legalább egy picikét segítettem. :) 12/L

2011. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó komi volt a legjobb de az a baj ahogy írtam az iskolában szapuljuk egymást mint a fene nemojan h elmondaná deh kicsúszik a száján esetleg legjob barátnőjének :S
2011. febr. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!