Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítás, szünet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítás, szünet, vagy maradjon?

Figyelt kérdés
Barátommal már jó ideje együtt vagyunk, szeretem őt, de nem vagyok szerelmes-ez engem zavar-, plusz teljesen megváltozott és nem jó irányba, át ment otthon ülős unalmassá. Mondtam neki, hogy mi bajom, azt épp nem, hogy nem vagyok szerelmes, csak azt, hogy unom. Direkt olyan témát hozok fel, amit utál. De most szerintem érzi, hogy szorítja a gatya és másabb. Szeretem őt, hiányozna, ha nem lenne, de nem tudom hogy mondjam el mindezt neki?
2011. febr. 17. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat, cipeld el mindenhova
2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!