Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek, miért a sokkal szebb/helyesebb nők/fiúk emberek után sóvárognak? Miért nem a saját szintjükön keresnek?

Figyelt kérdés
Aztán itt sírnak, hogy sose lesz párjuk, örökre szüzek maradnak, pedig csak egy kicsit adni kellene a makacsságukból.
2011. febr. 18. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha te is ronda lennél, majd máshogy gondolkodnál...
2011. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Te ronda vagy, vagy szép? És mi bajod van? Viszket a pi*ád?

Vagy féltékeny vagy valakire? Netán egy "ronda" lánynak sikerult osszejonnie a kiszemelteddel, és neked nem?

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Stojkovic ***** válasza:
90%

Mert mindenkinek a szép kell. Ez van. Aztán majd kialakul, hogy kinek mi jut. De elég sok ronda srácot látok jó csajjal......Mivel több ronda srác van mint jóképű, ezért ez nem is csoda. :D Na meg a női ízlés....

F/23

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden embernek az a szép ...
2011. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán vannak még olyanok, akiket a belső értékek is megfognak. Sokak állítása szerint én kifejezetten szép vagyok, mégis volt párom és az, akivel most randizok, egyáltalán nem tartoznak a hű de népszerű szépfiúk közé. Tartozhatnának, nem arról van szó, de bennük láttam meg valamit, ami sokkal jobban vonzz engem, mint egy nagyon helyes arc.

Egyébként meg értem, hogy miről beszélsz. Sok olyan fiút ismerek, akik kb. playmate szintű lányokról álmodoznak, és letojják az átlagos nőket. Szerintem ők éljenek csak az álomvilágukban.

2011. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
21 F átlagos. és egy átlagos barátnőm van.
2011. febr. 18. 12:58
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát a szépség, nem minden.
2011. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Talán azért, mert nincsenek "szintek". Az embernek vagy megtetszik valaki, vagy nem, ez lehet külső vagy belső alapján is. Az ízlés és a külső meg nincs összefüggésben, attól még hogy én pl jól nézek ki, a hideg kiráz ezektől a sablon-jóképű pasiktól.. :|
2011. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le hogy a kérdező valamiért féltékeny, vagy nem tudom miért most ez a hiszti
2011. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Tudod..erre egy mondat jut eszembe... kenuban ülve másképp hallod a vízesés robaját. A vágy pedig önmagában nem bűn.
2011. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!