Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a tanáromba? Ha végeztem a sulival elmondjam neki h le tudjam zárni, vagy csak próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy gondolod...
2011. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát az elég izéés hogy a tanárodba..Végül is ha csinos akkor talán..Sztem próbáld elfelejteni mert idős is meg minden és biztos hogy nem fog együtt lenni veled..De ha megakarod mondani akkor mondd.Az én javaslatom felejtsd el és válassz egy magadhoz illő barátot/barátnőt.
2011. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

fiú vagy lány vagy ?

A tanárod hány éves ?

Én nem akarlak lebeszélni róla, mivel az én egyik tanárom felesége és gyermekének az anyja, a volt tanítványa :)

2011. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én egy 18 éves lány vagyok, a tanárom pedig 26 éves férfi. Sztem nem annyira nagy a korkülönbség. Nagyon kedvelem, de nem tudom ő h viszonyul hozzám. Rengeteget álmodok vele, és nem tudom lezárni a dolgot és elmenni ismerkedni, mert ő jár a fejemben.
2011. febr. 20. 09:49
 5/21 anonim ***** válasza:
hogyan viselkedik veled a tanár?
2011. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mikor érettségizel? én is szerelmes vagyok a tanáromba,de nekem 1 évem van még hátra,de nem bírok mással ismerkedni én sem.
2011. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy évem van hátra. Egyébként kicsit furán viselkedik velem, sztem tudja h érzek vmit iránta. Mindig kedves hozzám, sokat néz a szemembe, de ez nem sok mindent jelent. De azért elgondolkodtam, h miután végeztem elmondom h szimpatikus nekem és megnézem h reagál. Vagy szerintetek ez hülyeség?
2011. febr. 20. 12:48
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem az te 2012ben érettségizel?

nekem a tanár azt mondta mikor beszélgettünk,hogy a szimpátia megvan,szerinted mit jelenthet ez?

mikor kedves vicelődik,picit néha beszól,kedvesen,érdeklödő

2011. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen 2012-ben fogok. Én nem akarlak hitegetni, de ez rosszat biztos nem jelent. :) De akk szted beszélnem kéne majd vele? Már nagyon fáj miatta a szívem és szeretném lezárni h tovább léphessek.
2011. febr. 20. 18:16
 10/21 anonim ***** válasza:

beszélges vele,picit lény szemtelen,és figyeld a reakcióit,


ő néha ugy veszem észre hogy van mikor zavarba jön,meg mindig szól valami hozzámstb,(jó más más tanítványaival is szokott hülyéskedni meg minden) szóval nem tudom hogy érez e írántam valamit. de azt tudom,hogy van mikor úgy néz rám,hogy elolvadok,meg mikor nagyon közel jön hozzám.képzeld multkor beszélgettünk,hülyéskedett stb,és ugy beszélgettünk,hogy nekem fel sem tűnt,hogy a tanárommal beszélek,nem voltam feszélyezve,érted?sem zavarban.ááá

2011. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!