Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azoknak van barátjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azoknak van barátjuk, akik kívül-belül rondák, és éretlenek még ehhez? Egyáltalán léteznek még normális srácok a Földön?

Figyelt kérdés
Egy csomó ismerősöm van,akinek olyan jellemzői vannak,hogy arra szó nincs..nekik mégis van barátjuk.. Én komoly kapcsolatra vágyom, normális vagyok és nekem még sincs..Miért van ez?
2011. febr. 20. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pesszimizmus... Ha úgy nézel a dolgokra h lesz barátod, vidám leszel, és jókedvű akkor mindenki másképp tekint rád, és rádkacsint a szerencse (+szerelem).
2011. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most az, hogy normális vagy, sokmindent jelenthet.


Nekem is volt egy barátnőm, aki nagyon normálisnak tartja magát még mindig, csak előttem volt 3 fiúval és mindet megcsalta a következővel, engem is megcsalt azzal, akivel múltkor együtt volt és azt is megcsalta egy másikkal, akivel jelenleg van együtt. Mindeközben nem érti, hogy miért haragszunk rá annyira...

2011. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én normálisnak tartom magam, nem cigizem, nem rúgtam még be.. stb. 17éves leszek(fiu vagyok).

Volt jópár barátnőm de szinte mind csak hülyített.. szerencsére nemigazán sikerült nekik, de kezdem úgy érezni hogy nincs "normális lány".

Normális kapcsolatot szeretnék egy átlagos lánnyal, aki tudsz szeretni, de már elbizonytalanodtam hogy van ilyen lány..

Privit dobni szabad =)

2011. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kívül-belül rondák... Te láttad már magad belülről?

Mondanám hogy fiatal vagy még ehhez, vagy hogy ráér még de kort nem írtál, szóval ez kiesett. Egyébként biztos vannak normális srácok, csak rossz társaságban, rossz helyen keresgélsz.

2011. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet olyanra vágysz ami nincs. pl. 24 karátos autó, amid lehet nem nagyon lesz, ahelyett hogy beérnéd egy BMW-vel.

ha senkit nem engedsz magadhoz közel, miért lenne közel valaki?

lehet hogy barátnőid nem tűnnek nagy durranásnak, és nem is azok, de tudnak jobban "barátkozni" nyitottabbak, akkor van alkalmuk jobban megismerni fiúkat, és 1-2-vel össze is jön valami, ez így megy. de ha neked nincs kapcsolatod, hogy találsz valaki komolyabbat? :D költői kérdés volt :P

2011. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is normális vagyok . nem cigizek , annyi pia nincs amitől berugnék . vicces vagyok de tudok komoly lenni ,hülye vagyok de igy szeretnek ! :D

16F


szóval VAN :D

2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, mint te csak én srác vagyok. Talán túl nagyok az elvárásaink, vagy nincs szerencsénk, és nem a megfelelő emberekkel ismerkedünk meg. Elvileg olyan tulajdonságaim vannak nekem is amire a legtöbb lány vágyna de valahogy mégsem veszik ezt észre bennem, mert nem ismernek meg annyira, vagy ha mégis akkor pechemre már kapcsolatban van az illető. Hol laksz? Hány éves vagy?
2011. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

PF:)Válasza.


16:39 valaszát irtam volna csak én 19F vajok.

2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,korán érő típus..Sokan mondják,hogy minek még nekem egy komoly kapcsolat,hogy túl fiatal vagyok hozzá..blablabla..de úgy érzem érett vagyok ehhez..igen látom magam belűlről..Sokan mondják,hogy gyönyörű belsőm van..(ha vki ezt félreértené,nem egóság,hanem magabiztosság)Igen,az a baj,hogy néha nagyon pesszimista tudok lenni..amikor ezt a kérdést írtam, nagyon pesszimista állapotban voltam..most pedig optimistán látok mindent:S Akk örülök,ha vannak még ilyen fiúk:) Csak valahogy elkerüljük egymást..Köszi a komikat:)
2011. febr. 21. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hullámvölgyei, és van h már nem bírja magában tartani. Kár h hozzám képest olyan fiatal vagy pedig jól kijönnénk sztem egymással, én is nagyon hasonló lehetek hozzád ha a belsőt nézzük. 25 éves vagyok de külsőre sokkal kevesebbnek nézek ki. Mindenesetre ha mégis lenne egy picit beszélgetni velem, akkor privátot!
2011. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!