Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet attól még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még normális kapcsolatom ha kimaradtak a tipikus kamasz szerelmek?

Figyelt kérdés
Mennyiben meghatározóak ezek?
2011. febr. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet:))

Semennyire nem meghatározóak...

Max ha 40 éves leszel és addig nincs senkid, akkor lemondhatsz a 18 éveen aluli csajokról.

2011. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem meghatározó.sőt lehet h jobb is mert így megkímélted magad egy pár csalódástól,és pozitívabban állsz hozzá most egy kapcsolathoz.
2011. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont meghatározó. Nekem 23 évesen volt először komolyabb kapcsolatom. Vagyis annak indult, de én úgy viselkedtem mint egy 13 éves. Utána vége is lett. Úgy éreztem utána, hogy ennek nem 23 éves koromban kellett volna megtörténnie hanem legalább 18 évesen.
2011. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már mér ne lehetne?

KimaradTak, tehát múltidő? Ha igen, akkor már úgyse tudsz változtatni, szóval abból hozd ki a maximumot, amid van. A kapcsolatosdi nem egy játék, amihez gyakorolni kell...

2011. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

19:16-nak tökéletesen igaza van.

Sőt! Először kell legyen 1-2-3 évre egy gyökér párod. Egy hűtlen tetves görény. Utána a jót sokkal jobban értékeled.

A volt barátnőmnek én voltam az első. Nem értékelt. 3 év múlva sírt, hogy milyen hülye volt.

A jelenlegi barátnőm volt barátja megcsalta, kihasználta, szemét volt vele. Engem nagyon megbecsül, mert sokkal jobb vagyko az előzőnél.

2011. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, csajaim nem lehetnek kedves első :) 19 vagyok szóval a valódi kamasz szerelmek kimaradtak. persze még így is elég fiatal vagyok,de már nem gyerek...
2011. febr. 20. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 19 vagyok, lány és nekem se volt még kapcsolatom. Nem érzem magam hátrányban. Úgy értem nem csukott szemmel jártam eddig se a világban. Oké belátom, hogy saját személyes tapasztalatom nincs. De láttam a haverjaimat, barátaimat, barátnőimet, akik 15-16 évesen elkezdtek csajozni/pasizni. Láttam mi az, ami konfliktust szült a kapcsolataikban, mitől mentek szét, mi tartotta őket együtt. Láttam milyen hibákat követtek el, mennyire összetörtek egy-egy szakítás után, milyen volt mikor túl hamar biztosnak éreztek egy kapcsolatot... Ily módon vannak tapasztalataim, bár csak közvetve, mégis úgy gondolom ez lényegesen több mint amit ők tudtak mikor tiniként belevágtak az első kapcsolatukba.

Én tudtam már 3-4 évvel ezelőtt, hogy mit várok egy kapcsolattól, hogy milyen kapcsolatra vágyom. És azt is tudtam, hogy nem állt volna módomban úgy csinálni a dolgokat, ahogy én szerettem volna, ezért inkább vártam amíg szabadon tehetem amit akarok és nem tartozom senkinek számadással róla. de nem bántam meg. nem érzem, hogy 19 évesen annyira el lennék késve. hiszem, hogy nekem is van esélyem ugyanúgy egy normális kapcsolatra mint bárki másnak.

2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aha
2011. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!