Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom nélkül érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Sajnos.. ez egy hosszú történet.. a lényeg annyi, hogy a jelek arra utalnak, hogy megcsalt még az elején, ám mostanába nem hallottam ilyesmit.. Külön vagyunk, de folyton keresi a társaságom, próbál közeledni, érdeklődik, azt mondja, hogy soha senkit nem szeretett ennyire, bulik után órákat beszélgetünk az egész történetről, hazafelé - fokban) ő akkor is azt mondja, hogy sosem csalt meg, hogy harcolni fog az igazáért, és értem is. Azt mondta rajtam áll vagy bukik a dolog, hogy elhiszem e másoknak a pletykákat(mert féltékenyek), miszerint őt látták mással.. 1hónapja alig eszek, teljesen tönkre teszem magam e miatt az egész miatt. mert próbálok megoldást találni a "pletykákra"


Csak az a baj, hogy nem derült ki mi is volt valójában, így nem tudok benne bízni, pedig szeretnék..

17L


2011. febr. 21. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizalomnak mindig lennie kell. És bizalmat csak úgy nyerhet ha ad is az ember szóval ezt meg kell beszélnetek hogy bíztok-e eléggé egymásban hogy folytassátok a dolgot.
2011. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha a bizalom csökken, vagy eltűnik nagyon nehéz visszaszerezni.


Ezt csak te döntheted el.


A "pletykákat" ki terjeszti? Barátok? Mennyire bízol bennük? És a pasiban? Mennyire ismerik a pasit?

Nem biztos, hogy féltékenységből teszik! A velük való barátságodat is félthetik.


Közhely de igaz: "A rossz hír hozója nem mindig éli túl!"

2011. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

a szerelem sok mindent megszépít, azt is amit nem kéne

2011. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!