Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A pasi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A pasi a fontosabb vagy a barátok?

Figyelt kérdés

Van egy Barátnőm és féltem. Az a helyzet, hogy Bnőmnek van egy barátnője aki hát... hogy is mondjam nem túl fényes háttérrel van. bandázgat minden hétvégén berúg füvezik is és én meg szeretném tőle óvni a Bnőmet. Nem tudom mivel hálózta be őt ez a csaj de nagyon hihetően mondja neki a dolgokat ő meg el hiszi neki. Azt mondja, hogy azért ilyen mert rossz a családi élete de ez én szerintem nem mentség erre.

azt hallotam hogy a csajoknak fontosabbak a barátok mint a pasi


2011. febr. 23. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Tudod az a baj (például velem is) hogyha jót akarok bulizni, nem szeretem ha velem van a barátom, mert nem tudom úgy elengedni magam. De ettől függetlenül szeretem őt, és szeretek vele lenni, csak ha hiányzik egy iszonyat jó bulizás, inkább a csajokkal megyek.

Szerintem ha érzékelteted a barátnőddel, mennyire fontos ő neked, tuti észbe kap. A barátnőd őrülten szerencsés, h ilyen aggódó barátja van :) Mondd el neki, hogy figyelj, szeretlek és nem akarom h bajod legyen. Nem marad el a hatás :) Sok sikert!

2011. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
áh nem vagyok én senki se. Nem jár úgy ő bulizni meg ha menne is nem mennék vele mert meghagyom neki azt a szabadságot nem "rabláncon" tartom őt. és meg mondtam neki de nem hisz nekem asszem :S
2011. febr. 23. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lánynak az a problémája ,hogy nem tud kiszakadni a baráti köréből. Valaki sose növi ki de a többség úgy 18 éves korában gimi után többnyire igen .
2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
alap hogy a pasim... ez nem kérdéses! barátnők vannak de soha nem lesz olyan fontos mint a párom:)
2011. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintetek meg próbáljam lebeszélni vagyis felnyitni a szemét?
2011. febr. 23. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyformán fontos a kettő. Egy biztos, hogy azzal teszed a legrosszabbat, ha megpróbálod elmarni a barátnőit mellőle. A barátnőd füvezik és berúg? Eddig nem? Hát akkor hagyd rá, valószínűleg annak a lánynak vannak olyan tulajdonságai, amiket te nem ismersz és pont azok miatt barátkozik vele a barátnőd. Sőt, még az is lehet, hogy a barátnőd csak segíteni akar neki.

Lehet, hogy leülhetnétek beszélni, hogy megértsd, hogy a barétnőd miért barátkozik vele, eseteg elmondhatnád a barátnődnek az aggodalmaid úgy, ahogy itt leírtad. De ne szólj bele, hogy kikkel barátkozik és végképp ne próbáld meg lebeszélni, vagy manipulálni a barátnődet, mert ahhoz nincs jogod!!!

2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
konkrétan ez a csaj manipulálja. 2 bnőjével miatta veszett őssze. És amikor ezzel a csajjal találkoztam hát had ne mondjam hogy nézett rám. tudja h nem bízok benne. köszöntem neki de nem kaptam köszönést sose volt hozzá egy rossz szavam se csak látja, hogy engem nem manipulál. csak kihasználja az embereket csak akkor megy oda vkihez ha kell neki vmi de amugy nem h szia mizujs veled. és pletykálgat bnőmről is csomó hülyeséget elmondtam Bnőmnek az aggodalmamat meg h pletykál róla de nem hitte el a pletykás dolgot.
2011. febr. 23. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor se avatkozz bele, mert nem a te ügyed...
2011. febr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
EZ EMBERFÜGGŐ
2011. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!