Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult kérdés, de légyszives írd meg a véleményed!?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős csaj,aki úgy 4-5 éve elég vezér egyéniség volt a lányok között,(verekedett is meg minden)mostanában viszont mintha elvesztette volna ezt a szerepét,és mintha minden lánynak akinek eddig a "vezére" volt most mintha ő próbálna nekik "nyalni".Különösen a "legjobb barátnőjének".

Tudom hogy hülyén hangzik,de próbáljátok megfejteni,hogy szerintetek ez mért van?

Mi történhetett,hogy egy ilyen csaj így viselkedik?

Ha esetleg tudsz,hallottál ilyesmiről akkor légyszíves írd meg,csak kíváncsi vagyok.


2011. febr. 24. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Magára talált, + megkomolyodott, esetleg fiú lehet a dologban, nem tudom. (nem vmi vonzó szerintem ha egy csajnak mocskos a szája + verekszik stb..)
2011. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy tudom nincs komoly pasija a csajnak.

Amúgy csak egy két csajjal verekedett aki megérdemelte,tehát nem igen volt rá jellemző.

2011. febr. 24. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
hát, ha valóban nyal neki, akkor gondolom a való életben kiderült, hogy nincs akkora önértékelése és önbizalma, mint hitte magáról.
2011. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell járnia senkivel, elég ha tetszeni akar valami srácnak a környezetében. bár nem tudom hogy mködik ez náluk :) szerintem csak magára találhatott, ez a legvalószínűbb. egyébként téged miért érint ez?
2011. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Valaki0702 ***** válasza:
Hát szerintem csak ellene fordultak nálunk is volt ilyen nem csak a lányok vezére hanem sok fiúké is volt egyszer viszont kiközösített engem egy másik fiút meg 3 lányt és sokan negyed óra alatt átálltak hozánk 1óra után viszont a 24 emberből vele együtt 3-an letettek táblák álltak a hogy fujj, fujj valaki nem írom ki de ezzel azt érte el hogy az akkor éppen összeállt 2 lány banda ketté vált és volt aki otthagyta az az elöti bandájából is emberek de a fiúk fölötti uralmát is elvesztette mára csak 4dikbe már csak 5 mára csak 3-an vannak míg elsőbe 3lány és 2 fiú banda volt azotta 4 fiú és 3 lány banda volt de volt már hogy 4 lány banda volt. Na de mindegy 1-2 honap mulva meg probálja vissza szerezni egykori hatalmát de nem fog menni neki.
2011. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy értitek ezt hogy magára találhatott?

Ha magára talál akkor inkább,növelné a "vezető" szerepét,nem pedig a barátnőjének "nyalizna".

Idáig ő szólogatott be mindenkinek akinek akart,most meg neki szólogat be a barátnője,meg még egy két másik csaj.

És ő meg,nem is igen reagál ezekre a dolgokra.

Pedig ez nem jellemző rá.

2011. febr. 24. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
megkomolyodott.ennyi.felnőtt.
2011. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megtudtak róla valami kínosat és sakkban tartják...
2011. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!