Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Egy okos lány nem akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy okos lány nem akar egy buta fiút maga mellé? "

Figyelt kérdés

Anyu ezt mondta nemrég. Még nem tudja, hogy egy ideje ismerkedek valakivel. Én egyetemre járok, doktori is tervben van, ő meg nem az a tipikus "okos" srác, nem fogja magát továbbképezni, dolgozik. Nekem nagyon tetszik, kedvelem, és lehet komolyabbra fordul a dolog.

Nem vagyok sznob, hogy nekem diplomám lesz, neki meg nem, nálam nem lenne akadály. Viszont félek, hogy a környezetem nem örülne ennek. Én nem gondoltam, hogy anyu így gondolkodik, csak most hallottam ezt a megjegyzést...


2011. febr. 26. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az intelligencia és az ész nem áll közvetlen kapcsolatban, még az érettségivel sem.
2011. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyiban lehet probléma, hogy nincs közös témátok/érdeklődési körötök, így megunjátok egymást nagyon gyorsan. Ha ez nálatok nem így van, akkor lényegtelen, hogy a srácnak lesz-e diplomája vagy sem.
2011. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
A mai világban a doktorit éppen azok csinálják meg, akik nem tudják eldönteni, mit kezdjenek magukkal. Lehet, hogy a barátod talpraesett és nem kell neki iskola hogy jól boldoguljon az életben. Anyukáddal ismerkedjen meg a srác és ha neki is szimpatikus, akkor úgysem fog közétek állni.
2011. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az elõttem szólókkal,de lehet,hogy egy idö utàn a fiù fogja magàt rosszul érezni.
2011. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szüleimnek sincs diplomája, szóval nem az a gond, hogy elvárják a fiúmtól. Csak annyi, hogy minden szülő a legjobbat szeretné a gyerekének. És ebből a mondatból azt szűröm le, hogy ő is okos párt szán mellém.
2011. febr. 26. 19:29
 6/16 anonim válasza:
nagyon nagy szerelem kell hogy sokáig együtt legyetek így, észrevételeim szerint az a kapcsolat tart legtovább ahol hasonló közegből kerülnek össze emberek
2011. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként is intelligens a fiú. Nálam ezért nem gond.
2011. febr. 26. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő,de általában a férfit szokta zavarni,ha képzettebb a párja és többet keres.

És ugye a társasága is más.

Attól,hogy esetleg szakmunkás,még lehet okos,és művelt is.

Csak rá ne jöjjön a kisebbségi érzés.

2011. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy nincs diplomája, de attól még esze van, meg művelt inteligens, vagy tényleg teljesen buta és tudatlan. Szóval nem a diplomától függ, de ha például nem tud beszélgetni a barátaiddal azzal baj, különösen mert te is unni fogod előbb utóbb.

Amúgy nem kell szerintem hogy feltétlenül okosabb legyen nálad, nekem például ez nem fontos, valakinek az, de ez egyén függő

2011. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

kereszt szüleimnél is az van ,hogy keresztanya diplomás elte jogi diploma keresztapa meg érettségi.

Attól ,hogy valaki nem iskolázott lehet nagyon is jól nevelt intelligens jó munkás.Idővel ő is felküzdi magát a ranglétrán.Pl keresztapa is érettségivel 1 egész üzemcsarnokot vezet.Ne engedd senkinek ,hogy szétszakítsanak.Soha nem tudhatod ,hogy milyen lesz.Én megpróbálnám vele a helyedben és adnék neki esélyt ,hogy bizonyítsa be ,hogy mit is tud;)

A környezetednek meg semmi köze ,hogy te kit választasz.

2011. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!