Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak nekem furcsa vagy tényleg érdekes a szitu?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve van barátnőm, jol megvagyunk szeretjük egymást ő 18 én 21 vagyok. Néhány honapja állandoan ráir msnen egy iskolatársa (fiu), aki ráadásul fiatalabb töle egy évvel. Tuti, hogy nem beszélnek semmi olyan témáról, ami a kapcsolatunkat sérti, csak nekem furcsa, hogy egy 17 éves srác aki szingli, ha barátnöm felmegy msnre 6 alkalommal akkor ő 6 alkalommal ráir. Néha együtt mennek be buszon, iskolába is összefutnak, de csak köszönnnek. Akkor mi lehet az állando mondandoja a srácnak :D. Barátnöm soha nem ir rá. Ha olyan lenne h nyomulna, azt mondaná, meg lerázná. Én igy csajra sose irtam rá, föleg nem nap mint nap, ha nem akartam töle semmit, meg ha amugy élőbe alig beszélünk. De most barátnömnek sem tiltom meg, hogy ne beszéljen vele, mert nem az a tipus vagyok. Csak egyszerüen nem tudom elképzelni ezt a hozzállást a srác részéről, mi az inditéka.
2011. márc. 2. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem féltékeny vagy. kevés az önbizalmad... nyugi, téged szeret, nincs okod aggodalomra :D lehet hogy a srác az a szófosó típus, és a barátnőd van olyan kedves, hogy nem küldi el, hanem meghallgatja
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem a srác lehet hogy akar valamit,de ezt úgyse tudod meg mert ha megkérdeznéd őt(a fút)hogy mit akar azt mondaná hogy semmit.mondd meg neki hogy vegye ritkábbra magát.
2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, én nem tartom magam féltékenynek elég sokmindent eltürtem eddig is az ilyen probálkozások közzül. 21 éves vok, furcsa lenne ha egy 17 éves srácot konkurenciának néznék. Lehet, azért is akadtam fenn rajta, mert magambol indultam ki, hogy én ilyet sosem csináltam. Köszi a válaszokat, azért jöhet még egy-két vélemény! THX
2011. márc. 2. 22:19
 4/5 PT-Daniel ***** válasza:

"barátnömnek sem tiltom meg, hogy ne beszéljen vele"


LOL


Amugy: miert esik nehezedre elkepzelni, hogy masnak is hasonlo az izlese nök teren, mint neked? Lehet csak baratkozni akar, lehet nyomul, mint egy hülye, de vegül is tök mindegy! Örülj, hogy veled van es bizz a kapcsolatotokban! Ha teged szeret, barmit csinalhat akarki mas!

2011. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22:08-as vagyok,szerintem azért legyél óvatos mert a barátnőd 18éves,1évvel fiatalabb a csávó lehetne esélye veheted konkurensnek a gyereket,bár szerintem a barátnődet nem érdekli mert ö nem szokott neki írkálni meg nem foglalkozik vele különösebben.
2011. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!