Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott aludjak a barátomnál 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludjak a barátomnál 1 hó. Járás után?

Figyelt kérdés

Barátom kérdezte, nem alszok-e vele. Szívem szerint szeretnék de eszem szerint még nem. 1hónapja járunk de a járásunkat megelözte kb3-4hónapos udvarlás a részéről, mivel én mikor elöször taliztam vele 100%osan biztos voltam h nem fogok vele járni mert nem akartam tőle semmit, végül amennyire elleneztem az egészet pont annyira beleszerettem,:) nagyon mély a kapcsolatunk pont ezért mert rengetek beszélgetés törödés volt közöttünk a járás elött.(csok és ölelés nem)

A szexel még várni szeretnék mert nem akarom elsietni viszont ha ott aludnék tuti megtörténne mert egyszerüen ha vele vagyok nem birok gondolkodni és nem akarom h azt higyje h ien könnyen megkaphat:)ne értsetek félre én is vágyom rá, de még korainak tartom.

Anyukám tuti nem engedné az egész ott alvást mert még nem hoztam haza bemutatni és mivel elég konzervativ szülö szinte nem is engedi az egész alvásos dolgot és átverni meg nem akarom..


2011. márc. 4. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor aludj vele, ha az eszed ÉS a szíved is azt mondja.
2011. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már első találkozáskor vele ALUDTAM, de a mi esetünk más,mert nem helybeli, de cseppet sem bántam meg.

Semmi olyan nem fog történni amit Te magad nem szeretnél, de attól megnyugtatóbb elalvást hogy érzed a másik melegét és biztonságát attól jobb nincs...Részemről,nem kell szex , de az együtt alvás fantasztikus.Tipp: Mutasd be a szüleidnek had ismerjék meg , és akár ő is aludhat nálatok.

De az egészet befolyásolja: hogy hány éves is vagy ...?

2011. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pontosan! ha úgy érzed hogy korai még várj ez az egyik. a másik meg ha a szüleid nem veszik olyan lazán ezeket a dolgokat muszáj egy kicsit alkalmazkodnod, és ezt vele is beszéld meg.

először is hívd el hozzátok mutasd be édesanyádnak. sőt ha majd úgy érzed felkészültél minden téren és arról írtál hogy "nem akarod hogy azt higgye könnyen adod magad" akkor eleinte talán neki kéne nálatok aludnia, nem? mert ennyi erővel az is furcsán veszi ki magát, ha úgy mond te mész a srác után és te alszol ott először.

remélem segítettem:) és ne félj nyíltan beszélni ezekről vele sem. ha tényleg szeret ő is akkor megéri neki várni és nem sietteti az ügyet!!

21/L

2011. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21leszek idén:)

hát az az igazság h anyu nem engedné meg max fél év utánh itt aludjon.. tudom h mi a véleményetek h nem kellene beleszolnia én is igy gondolom de szerinte amig itt lakok ö diktál -.-..

azér nem hoztam még haza mert még frissnek tartottam a kapcsolatunkat h egyböl bemutassam mindnekinek nem akartam elöre inni a medve börére,de ugy érzem h mostmár komoly kezd lenni. már anya is kérdezte h mikor hozom:)

nemnem futok utána csak ö nem ide valosi csak itt tanul és hétvégn jár haza.

2011. márc. 4. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, anyukádnak is előbb utóbb el kell fogani hoyg felnőttél, és attól hogy vele alszol ,nem kell meg történnie a szexnek.Hidd el én is így voltam, én vagyok az a válaszoló aki 1. találkozón már vele aludt.Anyukám is megnyugodott mikor megismerte és tudta hogy nem olyan hogy ne tudjon rám várni.

Mi amikor találkozunk azóta is együtt ALSZUNK,még nem feküdtem le vele,igaz csak 2 hónapja vagyunk együtt,de már 23 éves vagyok...azzal sem lenne semmi baj ha lefeküdnél vele, felnőtt NŐ vagy.

2011. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak a barátom elég vagány srác karakter és tudom, hogy anya nem ilyet képzel el mellettem..viszont én tudom magamról hogy pont az ilyenek tetszenek..:)1 átlag normálisba nem tudok beleszeretni.

Nem azt mondom h az a tipikus rosszfiu mert nem az, csak vagány nem olyan csöndes.tudom, h Teljes odaadással szeret, én is őt.

Alapjáraton én is vagányabb vagyok mint 1 átlag lány, csak anya lát mindig a saját kicsi lányaként:)

Erősen gondolkodok az ott alváson jövöhéten de szerintem ha megbeszéljük barátommal, nem fogja eröltetni a dolgot.:)

2011. márc. 5. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!